Domácí utkání

Žádné plánované utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Aktuálně

Výsledkový servis04.12.2023

V posledním letošním dvojkole si "áčko" na domácích stolech připsalo dvě výhry. Nejprve, v ne úplně snadném utkání, zdolalo TJ Lukov 10 : 6 a následně si poradilo i se Sokolem Jemnice 10 : 4. Áčku, do úplného konce první poloviny soutěže, zbývá odehrát ještě odložené utkání se Slavojem Polná "B".
Družstvo "B" hrálo svá utkání také doma, ale díky problémům se sestavou muselo první utkání se Sokolem Moravské Budějovice odehrát jen ve třech hráčích, i přes toto se srdnatě bilo, ale na lepší výsledek než těsnou prohru 7 : 10 to nestačilo. více...

Výsledky utkání v krajských soutěžích05.11.2023

V divizi áčko nestačilo na vedoucí tým soutěže a podlehlo družstvu TJ Žďár nad Sázavou 4:10, při troše štěstí však mohl být výsledek příznivější. Ve druhém utkání zvítězilo 10:8 nad svým sousedem v tabulce ST Velké Meziříčí, když málem ztratilo slibné vedení 9:5 a o výsledku rozhodla až poslední dvouhra utkání.
Družstvo "B" opět nezaváhalo a jasně přehrálo oba své soupeře, CHS Chotěboř "C" 10:3 a Sokol Ledeč nad Sázavou 10:1.
Céčko bohužel pokračuje v nepříliš dobrých výkonech a přivezlo si prohru 0:10 ze Žďáru nad Sázavou.

Další kolo krajských soutěží22.10.2023

V dalším kole krajských soutěží přivítala na našich stolech své soupeře družstva "A" a "B" a byl to vskutku celodenní maraton zápasů. Zejména áčko sehrálo dvě vyrovnané dlouhotrvající bitvy s jedním úspěšným koncem. V prvním utkání bohužel podlehlo CHS Chotěboř 7 : 10, ale ve druhém, i díky suverénnímu výkonu Tomáše Palána, stejným poměrem 10 : 7 zvítězilo nad HB Ostrov "F". Béčko si celkem jasně poradilo s oběma svými soupeři a to shodně 10 : 3. Nejprve přehrálo TJ Žďár nad Sázavou "B" a v druhém utkání potom i Sokol Dukovany.
Na stolech soupeřů se bohužel nedařilo céčku, to prohrálo jasně obě utkání, s Jiskrou Havlíčkův Brod "B" 3 : 10 a s Jiskrou Humpolec "C" 0 : 10. více...

Krajský bodovací turnaj17.10.2023

V sobotu se v Jihlavě uskutečnil krajský bodovací turnaj společný pro kategorie U17 a U19. Turnaje se zúčastnilo dvacet devět hráčů a mezi nimi dva naši zástupci, Matěj Mareš a Tomáš Palán. Pro Matěje to byl první turnaj těchto kategorií, jen těsně mu unikl postup do finálové šestnáctky a obsadil konečné 23. místo. Zkušenější z dvojice, Tomáš, pak nestačil pouze na Štěpána Holuba z Velkého Meziříčí, kterému podlehl ve finále turnaje a obsadil krásné 2. místo. Společně pak naše dvojice prošla do čtvrtfinále čtyřhry.

Výsledkový servis10.10.2023

V krajských soutěžích se na vítězné vlně udrželo družstvo "A", které zvítězilo v obou svých utkáních. Nejprve 10 : 8 ve Světlé nad Sázavou a poté i v Humpolci 10 : 5. Střídavě se dařilo "béčku", nejprve těsně podlehlo Kamenici 8 : 10, ale ve druhém utkání jasně předčilo Jihlavu "B" 10 : 1. Bohužel družstvo "C" stále čeká na první vítězství, prohrálo totiž svá utkání 1 : 10 s Věžnicí a 5 : 10 s Třebíčí "B".
Byly také rozehrány regionální soutěže, premiéru si odbylo družstvo "E" složené s mladých hráčů, bohužel však nestačilo na Kamenici "D", které podlehlo 3 : 15.

« | 1 2 3 4 5 6 747 | »

© PK 2002-2017