Domácí utkání

Žádné plánované utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Aktuálně

Konec krajských dlouhodobých soutěží29.03.2019

Krajské dlouhodobé soutěže dospěly ke svému závěru. V divizi se "áčko" snažilo získat další body na domácích stolech s SK Jihlava a Slavojem Polná, bohužel obě tříhodinová utkání skončila těsnou prohrou 8 : 10. Díky výsledkům ostatních utkání se vyrovnal střed tabulky a hned pět týmů je v rozmezí dvou bodů. Výsledkem je naše konečné deváté místo bez sestupových starostí.
V krajském přeboru třetí třídy družstvo "B" bojovalo již jen o udržení své páté pozice v tabulce. Díky nerozhodnému výsledku 9 : 9 se svým sousedem v tabulce SB Světlá nad Sázavou "B", a i přes prohru 7 : 10 v posledním utkání s Černovicemi, se toto podařilo. Absolutorium zaslouží Jan Macháč, který odehrál kromě "svých" utkání i obě utkání za družstvo "A" a absolvovala tak porci 19 zápasů!
"Céčko" zajíždělo ke svým utkáním do Havlíčkova Brodu a pro jistotu udržení potřebovalo získat alespoň bod navíc. To úkol splnilo hned v prvním utkání s Jiskrou H.B. po výhře 10 : 2. V druhém utkání nestačilo na Ostrov H.B. a prohrálo 3 : 10. Díky kontumaci družstva Velkého Meziříčí se nakonec neočekávaně posunulo v tabulce na osmé místo a má jistotu zachování soutěže i do příští sezóny.

Fotogalerie

Sdílej na:

Facebook Twitter


© PK 2002-2017