Domácí utkání

Žádné plánované utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Aktuálně

Dlouhodobé soutěže - výsledky družstev15.11.2014

V tomto týdnu hrála všechna naše družstva, ale výsledkově se příliš nedařilo. "Ečko" zajíždělo ke svému utkání do Brtnice a zvítězilo 11 : 7, body: Křivánek V. 4, Macháč 3, Šalanda 2, Neuman 0, čtyřhry.
Doposud neporažené družstvo "D" hrálo také na stolech soupeřů a to v Telči. Bohužel na domácí nestačilo a připsalo si první prohru v poměru 4 : 14, body: Jeřábek st. 1, Kratochvíl 1, Kučera 1, Křivánek V. 0, čtyřhra.
"Céčko" potom v domácím utkání prohrálo nejtěsnějším možným rozdílem 8 : 10 s Brtnicí, body: Kozák Z. 3, Nešpor 2, Havel 1, Caha 1 a čtyřhra.
V krajských soutěžích byly na pořadu utkání "dvojic" a tak naše družstva hrála jen po jednom utkání. Družstvo "B" podlehlo Rokytnici nad Rokytnou 2 : 10, nutno však podotknout, že výsledek zcela neodráží průběh utkání. Body: Jeřábek ml. 2, Páral J., Sklenář a Růžičková 0.
"Ačko" potom po dobrém vstupu do utkání a následně vyrovnaném průběhu vybojovalo remízu 9 : 9 s Jemnicí. Body: Kozák P. 4, Páral J. 2, Páral D. 1, Bazala 0, čtyřhry. Na toto utkání zavítal, na naše poměry, nadstandardní počet diváků, kterým děkujeme za podporu a věříme, že se jim utkání líbilo.

Sdílej na:

Facebook Twitter


© PK 2002-2017