Domácí utkání

Žádné plánované utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Mládež

Mládež ve svátek nezahálela30.10.2015

Středeční sváteční (28.10.) volno využili mladí stolní tenisté na krajské bodovací turnaje a to hned dvou kategorií. Nejmladší žáci se utkali v Polné a dorostenci v Třebíči. Na obou turnajích jsme měli své zástupce.
Dorostenci na turnaj jeli v obvyklé sestavě: Vít Šalanda, Jan Macháč a Jirka Neuman. Na silně obsazeném turnaji se nejlépe vedlo Honzovi, který jako jediný proklouzl do finálové šestnáctky. Zde se mu již bohužel příliš nevedlo a skončil na 15. místě. Víťa s Jirkou, po neúspěchu ve skupině, bojovali v útěše, kde Víťa obsadil druhé a Jirka třetí místo, celkově tedy 18. a 19. pozice z dvaceti šesti účastníků. Pocit z turnaje si alespoň trochu vylepšil Honza s Víťou ve čtyřhře, kde jako již po několikáté, skončili v semifinále tentokrát na republikových turnajích ostřílené dvojici Jadrný-Sukup.
Do Polné vyrazila dvojice našich nejmladších, tedy Klárka Peštálová a Tomáš Palán. Tomáš určitě s cílem potvrdit pozici v první pětce z předcházejícího turnaje. To se mu nakonec těsně nepovedlo a turnaj zakončil na šestém místě. Klárka, na rozdíl od prvního turnaje, postoupila jako jediná dívka mezi šestnáctku nejlepších a obsadila celkové 14. místo. Klárka s Tomášem pak společně postoupili až do semifinále čtyřhry, což znamená pěkné 3.-4. místo. Turnaje se zúčastnilo dvaadvacet chlapců a tři dívky z devíti oddílů.

Fotogalerie

Sdílej na:

Facebook Twitter


© PK 2002-2017