Domácí utkání

V následujících 14 dnech není plánované žádné domácí utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Mládež

10.04.2016

Poslední bodovací turnaje sezóny

O uplynulém víkendu se konaly hned čtyři krajské bodovací turnaje. Na třech z nich jsme měli své zastoupení. Na sobotní turnaj dorostu do Havlíčkova Brodu vyrazila obvyklá trojice, Vít Šalanda, Jan Macháč a Jiří Neuman.

Z turnaje se potom vraceli s dvěma stříbrnými medailemi a dalšími pěknými umístěními. V soutěži dvouher se nejvíce vedlo Víťovi, který skončil na pátém místě. Hned za ním, tedy šestý, skončil Honza. Jirka do finálové osmičky neproklouzl, ale vybojoval stříbrnou medaili v útěše, celkově se jednalo tedy o 10. místo. V soutěži čtyřher potom Jirka, společně s Alešem Novákem (H.B.), prošel až do finále a zakončil úspěšný turnaj druhou stříbrnou medailí. Pro Víťu s Honzou byl toto poslední bodovací turnaj v kategorii dorostu.
Taktéž v sobotu poměřili své síly na turnaji v Humpolci mladší žáci. Turnaj byl velmi dobře početně obsazený, 34 dětí, a my jsme měli hned čtyři zástupce, Klára Peštálová, Tomáš Palán, Michael Bambula a Jan Vyhlídal. Z této čtveřice se podařilo do finálové šestnáctky postoupit Tomášovi, pro ostatní zůstala jen soutěž útěchy. Musíme však konstatovat, že většina soupeřů byla nad síly našich hráčů. Tomuto pak odpovídá i celkové umístění: Tomáš 15. místo, Honza s Michaelem 21. až 24. místo a Klárka 25. až 32. místo.

V neděli potom, jako jediný, vyrazil Tomáš Palán na turnaj nejmladších žáků do Luk nad Jihlavou. I zde se sešla konkurence téměř třiceti hráčů a hráček. Bohužel Tomáš nenavázal na výborné výsledky zejména z první poloviny sezóny a skončil na 8. místě. Nicméně si alespoň zajistil účast na turnaji pro deset nejlepších z této kategorie.

Fotogalerie

Sdílej na:

Facebook X/Twitter
Město Třešť BDO CORA hos