Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2001-2002

Družstvo "A" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Moravské Budějovice "A" 5 : 13 2 : 16
Solex Žďár nad Sázavou "A" 5 : 13 2 : 16
Žďas Žďár nad Sázavou "B" 11 : 7 15 : 3
Sokol Znojmo "C" 9 : 9 9 : 9
Sokol Znojmo "B" 7 : 11 7 : 11
Sokol Moravské Budějovice "B" 13 : 5 8 : 10
Třebíč "A" 7 : 11 5 : 13
SK Jihlava "B" 4 : 14 6 : 12
Sokol Bedřichov 8 : 10 4 : 14
Solex Žďár nad Sázavou "C" 10 : 8 10 : 8
Solex Žďár nad Sázavou "B" 10 : 8 8 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Petr Kozák 79 57 72,15%
Stanislav Sklenář 63 33 52,38%
Václav Jeřábek 75 21 28,00%
Jiří Kratochvíl 40 6 15,00%
Stanislav Janák 27 16 59,26%
Jürgen Ruprecht 20 4 20,00%

Tabulka soutěže:

1. Sokol Znojmo "B" 22 15 2 5 236 : 160 54
2. Sokol Moravské Budějovice "B" 22 13 5 4 237 : 159 53
3. Sokol Bedřichov 22 15 1 6 239 : 157 53
4. Třebíč "A" 22 13 5 4 247 : 149 53
5. Solex Žďár nad Sázavou "A" 22 12 6 4 239 : 157 52
6. Sokol Moravské Budějovice "A" 22 13 2 7 224 : 172 50
7. SK Jihlava "B" 22 7 5 10 187 : 209 41
8. Sokol Znojmo "C" 22 6 6 10 185 : 211 40
9. SKST Intea Třešť "A" 22 6 2 14 166 : 230 36
10. Žďas Žďár nad Sázavou "B" 22 6 1 15 127 : 269 35
11. Solex Žďár nad Sázavou "B" 22 5 2 15 161 : 235 34
12. Solex Žďár nad Sázavou "C" 22 2 1 19 128 : 268 27

Družstvo "B" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "A" 3 : 15 8 : 10
Slavoj Polná 5 : 13 4 : 14
SK Jihlava "D" 12 : 6 12 : 6
Sokol Puklice 5 : 13 9 : 9
SKP STON Jihlava 6 : 12 9 : 9
SK Telč "B" 12 : 6 17 : 1
SK Jihlava "C" 1 : 17 5 : 13
SK Jihlava "E" 10 : 8 13 : 5
Sokol Bedřichov "B" 10 : 8 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Jiří Kratochvíl 72 49 68,06%
Stanislav Hošek 60 35 58,33%
Jiří Páral 72 29 40,28%
Lukáš Kozstolányi 40 5 12,50%
Václav Jeřábek ml. 16 8 50,00%
Zdeněk Kozák 16 4 25,00%

Tabulka soutěže:

1. SK Telč "A" 18 16 0 2 217 : 107 50
2. SK Jihlava "C" 18 15 2 1 232 : 92 50
3. Slavoj Polná "A" 18 14 1 3 213 : 111 47
4. SKP STON Jihlava 18 8 2 8 169 : 155 36
5. Sokol Puklice 18 8 2 8 175 : 149 36
6. SKST Intea Třešť "B" 18 7 3 8 150 : 174 35
7. Sokol Bedřichov "B" 18 6 2 10 137 : 187 32
8. SK Jihlava "D" 18 6 0 12 141> : 183 30
9. SK Jihlava "E" 18 3 0 15 94 : 230 24
10. SK Telč "B" 18 1 0 17 92 : 232 20

Družstvo "C" - okresní přebor druhé třídy

Výsledky

soupeř 1. kolo 2. kolo
Družstevník Velký Beranov 10 : 8 5 : 13
Slavoj Polná "B" 10 : 8 12 : 6
KK Panská Lhota 13 : 5 6 : 12
SKP STON Jihlava "B" 12 : 6 11 : 7
Sokol Brtnice 14 : 4 15 : 3
Sokol Puklice "B" 17 : 1 11 : 7
Sokol Kamenice 12 : 6 12 : 6
SK Jihlava "F" 10 : 8 8 : 10
Sokol Bedřichov "C" 14 : 4 16 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Vladimír Štorek 68 49 72,06%
Jürgen Ruprecht 64 46 71,88%
Josef Forst 40 23 57,50%
Zdeněk Kozák 72 37 51,39%
Václav Jeřábek ml. 20 17 85,00%

Tabulka soutěže:

1. Družstevník Velký Beranov 18 16 0 2 219 : 105 50
2. SKST Intea Třešť "C" 18 15 0 3 208 : 116 48
3. KK Panská Lhota 18 13 2 3 215 : 109 46
4. SK Jihlava "F" 18 13 1 4 180 : 144 45
5. Slavoj Polná "B" 18 11 1 6 190 : 134 41
6. Sokol Puklice "B" 18 5 1 12 144 : 180 29
7. SKP STON Jihlava "B" 18 4 3 11 126 : 198 29
8. Sokol Kamenice 18 4 1 13 134 : 190 27
9. Sokol Brtnice 18 3 3 12 123 : 201 27
10. Sokol Bedřichov "C" 18 0 0 18 81 : 243 18

Družstvo "D" - okresní přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "D" 16 : 2 13 : 5
TJ Ekonom Jihlava 17 : 1 12 : 6
Sokol Puklice "C" 12 : 6 14 : 4
SK Telč "C" 10 : 8 11 : 7
Slavoj DDM Polná "C" 10 : 8 14 : 4
volné kolo - -
Sokol Brtnice "B" 15 : 3 13 : 5
SK Jihlava "G" 16 : 2 12 : 6
KK Panská Lhota "B" 13 : 5 10 : 8
TJ Zhoř 14 : 4 10 : 8
TJ Kozlov 15 : 3 11 : 7

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Václav Jeřábek ml. 79 66 83,54%
Hana Švejdová 74 54 72,97%
Vladimír Křivánek 79 54 68,35%
Vít Křivánek 71 45 63,38%

Tabulka soutěže:

1. SKST Intea Třešť "D" 20 20 0 0 259 : 101 60
2. SK Telč "C" 20 15 2 3 215 : 145 52
3. SK Jihlava "G" 20 11 3 6 198 : 162 45
4. Sokol Puklice "C" 20 10 3 7 205 : 155 43
5. TJ Ekonom Jihlava 20 11 1 8 186 : 174 43
6. TJ Kozlov 20 10 3 7 190 : 170 43
7. TJ Zhoř 20 8 2 10 194 : 166 38
8. KK Panská Lhota "B" 20 7 4 9 177 : 183 38
9. Sokol Bedřichov "D" 20 4 1 15 133 : 227 29
10. Slavoj DDM Polná "C" 20 3 1 16 132 : 228 27
11. Sokol Brtnice "B" 20 1 0 19 91 : 269 22

Družstvo "E" - okresní přebor čtvrté třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "E" 11 : 7 17 : 1
KK Panská Lhota "D" 18 : 0 17 : 1
KK Panská Lhota "C" 11 : 7 9 : 9
TJ Věžnice 8 : 10 14 : 4
volné kolo - -
Sokol Brtnice "C" 8 : 10 16 : 2
SK Jihlava "H" 15 : 3 13 : 5
volné kolo - -
Družstevník Velký Beranov "B" 14 : 4 11 : 7
TJ Věžnice "B" 15 : 3 15 : 3
TJ Kozlov "B" 15 : 3 13 : 5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Vlastislav Kučera 64 54 84,38%
Jiří Pavlíček 48 35 72,92%
Miloš Havel 72 48 66,67%
Lukáš Bros 44 23 52,27%
Vít Křivánek 24 24 100,00%
Pavel Zamazal 20 12 60,00%

Tabulka soutěže:

1. SKST Intea Třešť "E" 18 15 1 2 240 : 84 49
2. KK Panská Lhota "C" 18 15 1 2 220 : 104 49
3. Družstevník Velký Beranov "B" 18 15 0 3 255 : 69 48
4. TJ Věžnice "A" 18 9 2 7 185 : 139 38
5. Sokol Brtnice "C" 18 9 0 9 146 : 178 36
6. TJ Kozlov "B" 18 7 2 9 172 : 152 34
7. SK Jihlava "H" 18 7 1 10 127 : 197 33
8. Sokol Bedřichov "E" 18 6 2 10 149 : 175 32
9. TJ Věžnice "B" 18 2 0 16 91 : 233 22
10. KK Panská Lhota "D" 18 0 1 17 35 : 289 19

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - 8. ročník - jaro

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. KD Dačice "A" - Jahoda, Havlík, Pavlů 1. NIVO Sport
2. Anti-Kov Třešť - Dvořák, Kusáková, Hezina 2. Vysočina Hodice
3. Color Print Dačice - Novotný, Váňa, Spurný 3. Kostelecké uzeniny
4. DA - TE 4. Kolej Jarov
5. KD Dačice "B" 5. Amatéři
6. Obklady Peč 6. Strachoňovice
7. Česká pošta Třešť 7. FIT Club
8. Mysliboř "A" 8. BSD Zvolenovice
poslední dvě družstva sestupují první dvě družstva postupují

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - 8. ročník - podzim

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Anti-Kov Třešť - Dvořák, Mikeš, Hezina 1. Dačice "A
2. KD Dačice "A" - Jahoda, Havlík, Pavlů 2. Vysočina Hodice
3. Mysliboř "A" - Skoumal, Kocourek, Kučera 3. Strachoňovice
4. Obklady Peč 4. Mysliboř "B"
5. Kolej Jarov 5. KD Dačice "B"
6. Česká pošta Třešť 6. Kostelecké uzeniny
poslední dvě družstva sestupují první dvě družstva postupují

Výsledky Velké ceny Automotive Lighting

Dvouhra bez omezení: Dvouhra do okresního přeboru:
1. Zdeněk Zdražil - SK Jihlava 1. Stanislav Sklenář - SKST Intea Třešť
2. Miroslav Ondrovčák - Sokol Znojmo 2. Martin Koubík - SK Telč
3. Milan Belá - Sokol Přibyslav 3. Pavel Vybíral - Sokol Znojmo
4. Rostislav Kubík - Sokol Mor. Budějovice 4. Petr Kozák - SKST Intea Třešť
5. Jiří Sebroň - Sokol Bedřichov Dvouhra nad 40 let:
6. Pavel Starka - SK Jihlava 1. Jiří Sebroň - Sokol Bedřichov
2. Zdeněk Zdražil - SK Jihlava
Čtyřhra bez omezení: 3. Rostislav Kubík - Sokol Mor. Budějovice
1. Pavel Starka - Zdeněk Zdražil 4. František Kos - Sokol Mor. Budějovice
2. Jiří Kos - Libor Forman Dvouhra do OP druhé třídy:
3. Olddřich Veselský - Roman Veselský 1. Jiří Fiala - Sokol Znojmo
4. Miroslav Ondrovčák - Jiří Fiala 2. Tomáš Veselský - Solex Žďár nad Sázavou
5. Petr Kozák - Stanislav Sklenář 3. Jaroslav Švec - SK Telč
6. Jiří Sebroň - Vladan Brom 4. Viktor Kopuletý - SKST Intea Třešť

© PK 2002-2017