Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2002-2003

Družstvo "A" - krajský přebor, skupina jih

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč 7 : 11 11 : 7
Spartak Pelhřimov "B" 11 : 7 9 : 9
SK Jihlava "C" 12 : 6 12 : 6
TJ Vladislav 14 : 4 6 : 12
Sokol Rouchovany 14 : 4 6 : 12
Jiskra Humpolec "A" 8 : 10 8 : 10
Jiskra Humpolec "B" 14 : 4 14 : 4
Slavoj Pacov 11 : 7 12 : 6
SK Rodinov 15 : 3 13 : 5
TJ Třebíč "B" 6 : 12 11 : 7
Sokol Jemnice 12 : 6 15 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Petr Kozák 80 75 93,75 %
Stanislav Sklenář 80 55 68,75 %
Václav Jeřábek ml. 80 47 58,75 %
Václav Jeřábek st. 39 17 43,59 %
Vít Křivánek 20 8 40,00 %
Jiří Kratochvíl 25 6 24,00 %

Tabulka soutěže:

1. TJ Třebíč "B" 22 19 0 3 252 : 144 60
2. SK Telč 22 18 0 4 260 : 136 58
3. Sokol Rouchovany 22 17 0 5 245 : 151 56
4. SK ST Intea Třešť 22 15 1 6 241 : 155 53
5. Jiskra Humpolec "A" 22 14 2 6 233 : 163 52
6. TJ Vladislav 22 10 1 11 218 : 178 43
7. Spartak Pelhřimov "B" 22 7 4 11 199 : 197 40
8. SK Jihlava "C" 22 8 1 13 180 : 216 39
9. Slavoj Pacov 22 8 1 13 170 : 226 38
10. Sokol Jemnice 22 5 2 15 133 : 263 34
11. Jiskra Humpolec "B" 22 1 4 17 126 : 270 28
12. SK Rodinov 22 2 0 20 119 : 277 26

Družstvo "B" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Družstevník Velký Beranov "A" 11 : 7 12 : 6
SK ST Intea Třešť "C" 12 : 6 14 : 4
SK STON Jihlava "A" 6 : 12 6 : 12
Sokol Puklice "A" 12 : 6 14 : 4
SK Telč "B" 13 : 5 9 : 9
Sokol Bedřichov "B" 12 : 6 9 : 9
KK Panská Lhota "A" 12 : 6 17 : 1
SK Jihlava "D" 12 : 6 6 : 12
SK Jihlava "E" 8 : 10 15 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Václav Jeřábek ml. 60 43 71,67 %
Stanislav Hošek 60 39 65,00 %
Jiří Páral 72 46 63,89 %
Jiří Kratochvíl 72 41 56,94 %
Vladimír Křivánek 20 10 50,00 %

Tabulka soutěže:

1. SK ST Intea Třešť "B" 18 12 2 4 200 : 124 44
2. SK STON Jihlava "A" 18 10 4 4 191 : 133 42
3. SK Telč "B" 18 9 5 4 175 : 149 41
4. SK Jihlava "D" 18 9 4 5 181 : 143 40
5. Dr. Velký Beranov "A" 18 9 3 6 168 : 156 39
6. SK Jihlava "E" 18 7 5 6 164 : 160 37
7. Sokol Bedřichov "B" 18 4 7 7 151 : 173 33
8. KK Panská Lhota "A" 18 4 4 10 145 : 179 30
9. SK ST Intea Třešť "C" 18 4 3 11 137 : 187 29
10. Sokol Puklice "A" 18 1 5 12 119 : 205 25

Následně Družsto "B" uspělo v kvalifikaci a v sezóně 2003/04 bude hrát krajský přebor - skupinu jih.

Družstvo "C" - okresní přebor první třídy

Výsledky

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Puklice "A" 12 : 6 9 : 9
SK ST Intea Třešť "B" 6 : 12 4 : 14
Sokol Bedřichov "B" 6 : 12 7 : 11
KK Panská Lhota "A" 11 : 7 11 : 7
SK Jihlava "D" 6 : 12 5 : 13
SK Jihlava "E" 8 : 10 3 : 15
Družstevník Velký Beranov "A" 7 : 11 8 : 10
SK Telč "B" 9 : 9 6 : 12
SK STON Jihlava "A" 10 : 8 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Jürgen Ruprecht 68 35 51,47 %
Pavla Růžičková 64 29 45,31 %
Zdeněk Kozák 72 26 36,11 %
Vít Křivánek 59 19 33,93 %
Vladimír Štorek 24 13 54,17 %

Tabulka soutěže:

1. SK ST Intea Třešť "B" 18 12 2 4 200 : 124 44
2. SK STON Jihlava "A" 18 10 4 4 191 : 133 42
3. SK Telč "B" 18 9 5 4 175 : 149 41
4. SK Jihlava "D" 18 9 4 5 181 : 143 40
5. Dr. Velký Beranov "A" 18 9 3 6 168 : 156 39
6. SK Jihlava "E" 18 7 5 6 164 : 160 37
7. Sokol Bedřichov "B" 18 4 7 7 151 : 173 33
8. KK Panská Lhota "A" 18 4 4 10 145 : 179 30
9. SK ST Intea Třešť "C" 18 4 3 11 137 : 187 29
10. Sokol Puklice "A" 18 1 5 12 119 : 205 25

Družstvo "D" - okresní přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "C" 3 : 15 8 : 10
SK Jihlava "G" 18 : 0 12 : 6
SK Jihlava "F" 7 : 11 11 : 7
Slavoj Polná "B" 2 : 16 6 : 12
Sokol Bedřichov "C" 8 : 10 11 : 7
SK STON Jihlava "B" 11 : 7 12 : 6
Sokol Kamenice 12 : 6 12 : 6
Sokol Brtnice "A" 10 : 8 6 : 12
Sokol Puklice "B" 9 : 9 13 : 5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Vít Křivánek 65 46 70,77 %
Vladimír Křivánek 67 43 64,18 %
Hana Švejdová 34 21 61,76 %
Vlastislav Kučera 63 23 36,51 %
František Nevrkla 41 13 31,71 %

Tabulka soutěže:

1. Slavoj Polná "B" 18 16 1 1 243 : 81 51
2. SK Telč "C" 18 15 0 3 216 : 108 48
3. Sokol Brtnice "A" 18 12 1 5 188 : 136 43
4. SK Jihlava "F" 18 7 6 5 174 : 150 38
5. SK ST Intea Třešť "D" 18 9 1 8 171 : 153 37
6. Sokol Puklice "B" 18 6 2 10 149 : 175 32
7. SK STON Jihlava "B" 18 5 3 10 151 : 173 31
8. Sokol Bedřichov "C" 18 5 2 11 133 : 191 30
9. Sokol Kamenice 18 5 1 12 123 : 201 29
10. SK Jihlava "G" 18 1 1 16 78 : 246 21

Družstvo "E" - okresní přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Ekonom Jihlava 6 : 12 4 : 14
TJ Kozlov "A" 4 : 14 9 : 9
TJ Zhoř 3 : 15 5 : 13
KK Panská Lhota "B" 8 : 10 9 : 9
KK Panská Lhota "C" 7 : 11 8 : 10
Sokol Puklice "C" 12 : 6 6 : 12
Slavoj Polná "C" 9 : 9 8 : 10
Družstevník Velký Beranov "B" 9 : 9 11 : 7
Sokol Bedřichov "D" 14 : 4 16 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
František Nevrkla 72 44 61,11 %
Vlastislav Kučera 68 41 60,29 %
Lukáš Bros 72 35 48,61 %
Miloš Havel 61 13 21,31 %
Jan Křivánek 15 2 13,33 %

Tabulka soutěže:

1. TJ Zhoř 18 15 3 0 231 : 96 51
2. TJ Ekonom Jihlava 18 14 3 1 209 : 113 49
3. TJ Kozlov "A" 18 10 2 6 192 : 132 40
4. KK Panská Lhota "B" 18 9 4 5 170 : 154 40
5. Sokol Puklice "C" 18 8 3 7 174 : 150 37
6. Slavoj Polná "C" 18 6 4 8 147 : 163 34
7. SK ST Intea Třešť "E" 18 5 4 9 150 : 174 32
8. KK Panská Lhota "C" 18 5 1 12 111 : 213 29
9. Dr. Velký Beranov "B" 18 4 4 10 147 : 176 26
10. Sokol Bedřichov "D" 18 0 0 18 89 : 235 18

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Color Print Dačice - Novotný, Váňa, Spurný, Kopuletý 1. Obklady Peč
2. Katolický dům Dačice "A" - Havlík, Jahoda, Pavlů 2. Nivo Sport
3. Antikov Třešť - Hezina, čermák, Mikeš 3. Restaurace "U kapra" Třešť
4. Katolický dům Dačice "B" 4. ST Třešť
5. K 4 Slavonice 5. Kostelecké uzeniny
6. Mysliboř 6. Pávov
7. Česká pošta Třešť 7. Zvolenovice
8. Strachoňovice  

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Antikov Třešť - Dvořák, Mikeš, Hezina, Čermák 1. Mysliboř
2. Color Print Dačice - Novotný, Váňa, Spurný 2. Kolej Jarov
3. Katolický dům Dačice "A" - Havlík, Jahoda, Pavlů 3. Starchoňovice
4. Česká pošta Třešť "A" 4. Česká pošta Třešť "B"
5. Katolický dům Dačice "B" 5. Kostelecké uzeniny
6. Obklady Peč 6. Zvolenovice

Přebor města Třeště - 32. ročník

Dvouhra bez omezení: Dvouhra do okresního přeboru:
1. František Kanta - Solex Hamry nad Sázavou 1. Martin Koubík - SK Telč
2. Zdeněk Zdražil - SK Jihlava 2. Marek Svoboda - Sokol Rouchovany
3. Vladan Brom - Sokol Bedřichov 3. Pavel Saturka - Velký Beranov
4. Pavel Starka - SK Jihlava 4. Jaroslav Švec - SK Telč
Dvouhra nad 40 let: Čtyřhra bez omezení:
1. Zdeněk Zdražil - SK Jihlava 1. František Kanta - Miroslav Pátek
2. Stanislav Sklenář - SKST Intea Třešť 2. Zdeněk Zdražil - Pavel Starka
3. Jürgen Ruprecht - SKST Intea Třešť 3. Marek Svoboda - František Kašpárek
4. František Živný - Sokol Moravské Budějovice 4. Jiří Kos - František Živný

© PK 2002-2017