Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2005-2006

Družstvo "A" - krajský přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "B"
10 : 3 10 : 3
Sokol Moravské Budějovice "B" 10 : 2 10 : 8
Sokol Rouchovany 9 : 9 6 : 10
ST Velké Meziříčí 9 : 9 10 : 1
Sokol Ostrov nad Oslavou 3 : 10 10 : 6
Jiskra Humpolec "A" 10 : 8 10 : 3
Spartak Pelhřimov "B" 5 : 10 10 : 8
Sokol Ledeč nad Sázavou "A" 10 : 2 7 : 10
Jiskra Havlíčkův Brod "B" 10 : 1 10 : 0
Žďas Žďár nad Sázavou "D" 5 : 10 10 : 3
TJ Vladislav "A" 10 : 1 10 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 70 59 84,29 % 3.
Vít Křivánek 58 37 63,79 % 13.
Václav Jeřábek ml. 63 35 55,56 % 19.
Stanislav Sklenář 59 30 50,85 % 25.

Tabulka soutěže:

1. Žďas Žďár nad Sázavou "D" 22 15 3 4 192 : 134 55
2. Spartak Pelhřimov "B" 22 15 2 5 201 : 136 54
3. SK ST Třešť "A" 22 15 2 5 194 : 119 54
4. Sokol Ledeč nad Sázavou "A" 22 12 5 5 186 : 163 51
5. TJ Vladislav "A" 22 13 2 7 178 : 140 50
6. Sokol Rouchovany 22 11 4 7 188 : 157 48
7. Sokol Ostrov nad Oslavou 22 10 4 8 181 : 167 46
8. SK Jihlava "B" 22 7 4 11 160 : 166 40
9. Sokol Moravské Budějovice "B" 22 7 2 13 157 : 182 38
10. ST Velké Meziříčí 22 6 1 15 145 : 185 35
11. Jiskra Humpolec "A" 22 5 3 14 150 : 190 35
12. Jiskra Havlíčkův Brod "B" 22 0 0 22 27 : 220 22

Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Slavoj Polná "A" 5 : 10 8 : 10
TJ Třebíč "B" 9 : 9 7 : 10
TJ Třebíč "C" 10 : 0 10 : 2
Spartak Plehřimov "C" 10 : 8 10 : 5
Slavoj Pacov "A" 10 : 5 10 : 4
Jiskra Humpolec "B" 7 : 10 10 : 1
CHS Chotěboř "B" 8 : 10 10 : 7
SK Telč "B" 9 : 9 7 : 10
Sokol Jaroměřice "A" 10 : 3 6 : 10
Jiskra Vojnův Městec "A" 9 : 9 10 : 8
Sokol Rovečné "A" 9 : 9 10 : 7

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Kratochvíl 77 49 63,64 % 10.
Jaroslav Peštál 65 37 56,92 % 17.
Jiří Páral 74 41 55,41 % 21.
Václav Jeřábek st. 60 29 48,33 % 29.

Tabulka soutěže:

1. CHS Chotěboř "B" 22 19 2 1 215 : 101 62
2. Sokol Jaroměřice "A" 22 15 3 4 196 : 136 55
3. SK Telč "B" 22 13 4 5 196 : 151 52
4. TJ Třebíč "B" 22 12 5 5 199 : 155 51
5. SK ST Třešť "B" 22 11 4 7 194 : 156 48
6. Sokol Rovečné "A" 22 8 5 9 176 : 180 43
7. Slavoj Polná "A" 22 8 5 9 171 : 168 43
8. Slavoj Pacov "A" 22 8 1 13 156 : 175 39
9. Spartak Plehřimov "C" 22 6 4 12 151 : 185 38
10. Jiskra Vojnův Městec "A" 22 4 5 13 144 : 197 35
11. Jiskra Humpolec "B" 22 5 3 14 121 : 200 35
12. TJ Třebíč "C" 22 2 1 19 96 : 209 27

Družstvo "C" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Vladislav "B"
10 : 7 4 : 10
CHS Chotěboř "C" 0 : 10 1 : 10
SB Světlá nad Sázavou "A" 4 : 10 3 : 10
Sokol Bystřice nad Perštejnem 1 : 10 2 : 10
Zemas Mostiště
3 : 10 4 : 10
SKP STON Jihlava 3 : 10 3 : 10
Spokar Pelhřimov "A" 10 : 7 9 : 9
ST Velké Meziříčí "B" 0 : 10 2 : 10
Sokol Rokytnice nad Rokytnou 3 : 10 10 : 6
ZŠ Nuselská - Dvořák H.B. 0 : 10 9 : 9
Slavoj Polná "B" 10 : 8 10 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Zdeněk Kozák 45 19 42,22 % 32.
Pavel Saturka 57 19 33,33 % 41.
Vladimír Křivánek 36 7 19,44 % 49.
Pavla Růžičková 29 18 62,07 % 12. (nezař.)
Petr Vacula 25 5 20,00 % 23. (nezař.)

Tabulka soutěže:

1. SB Světlá nad Sázavou "A" 22 20 2 0 218 : 75 64
2. Sokol Bystřice nad Perštejnem 22 18 1 3 199 : 99 59
3. Zemas Mostiště
22 17 3 2 206 : 98 59
4. SKP STON Jihlava 22 13 3 6 190 : 132 51
5. CHS Chotěboř "C" 22 14 1 7 181 : 121 51
6. ZŠ Nuselská - Dvořák H.B. 22 12 1 9 170 : 151 47
7. ST Velké Meziříčí "B" 22 7 4 11 138 : 167 40
8. Spokar Pelhřimov "A" 22 5 5 12 132 : 188 37
9. SK ST Třešť "C" 22 5 2 15 101 : 199 34
10. TJ Vladislav "B" 22 5 1 16 113 : 194 33
11. Sokol Rokytnice nad Rokytnou 22 2 2 17 119 : 202 27
12. Slavoj Polná "B" 22 1 1 20 76 : 217 25

Družstvo "D" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Puklice "B" 7 : 11 11 : 7
KK Panská Lhota "A" 8 : 10 11 : 7
Sokol Brtnice "A" 9 : 9 9 : 9
Družstevník Velký Beranov "A" 10 : 8 8 : 10
SK Telč "C" 8 : 10 8 : 10
Sokol Bedřichov "B" 10 : 8 9 : 9
Sokol Puklice "A" 6 : 12 7 : 11
SK Jihlava "C" 7 : 11 3 : 15
TJ Ekonom Jihlava "A" 12 : 6 8 : 10
TJ Zhoř "A" 9 : 9 15 : 3
TJ Kozlov "A" 11 : 7 6 : 12
Sokol Bedřichov "C" 15 : 3 15 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Pavla Růžičková 72 47 65,28 % 14.
Vlastislav Kučera 89 48 53,93 % 28.
František Nevrkla 73 27 36,99 % 38.
Daniel Páral 66 23 34,85 % 42.
Jiří Páral 30 28 93,33 % 3. (nezař.)
Petr Vacula 19 7 36,84 % 10. (nezař.)
Jiří Páral ml. 23 3 13,04 % 23. (nezař.)

Tabulka soutěže:

1. Sokol Puklice "A" 24 20 2 2 289 : 143 66
2. SK Jihlava "C" 24 18 2 4 268 : 163 62
3. KK Panská Lhota "A" 23 15 1 7 255 : 159 54
4. Sokol Bedřichov "B" 24 11 7 6 236 : 195 53
5. SK Telč "C" 24 12 4 8 225 : 207 52
6. Sokol Brtnice "A" 23 9 8 6 210 : 204 49
7. SK ST Třešť "D" 24 9 4 11 222 : 210 46
8. Družstevník Velký Beranov "A" 24 10 2 12 210 : 222 46
9. TJ Zhoř "A" 23 7 7 9 195 : 219 44
10. TJ Kozlov "A" 24 9 1 14 197 : 235 43
11. TJ Ekonom Jihlava "A" 23 5 4 14 178 : 236 37
12. Sokol Puklice "B" 24 3 3 18 162 : 270 33
13. Sokol Bedřichov "C" 22 2 1 19 106 : 290 27

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro 2006

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Katol. dům Dačice - Havlík, Štěpánek, Kopuletý 1. ST Třešť - Nešpor, Havel, Pěnička
2. NIVO Sport - Marek, Ketner, Bezpalec 2. Obklady Peč - Mareš, Dvořák, Kryzan
3. Kolej Jarov - Lysý, Mutl, Šuranský 3. Český Rudolec - Buček, Bártů, Měrtl
4. Česká pošta Třešť 4. Česká pošta "B"
5. Antiov Třešť 5. Strachoňovice
6. Restaurace "U kapra" Třešť 6. KK Třešť
7. Mysliboř 7. KD Dačice "B"
8. Jahoda Dačice 8. Prášci
  9. Amplus Třešť
10. Hříšice
  11. Květinka Telč
  12. Město Třešť

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim 2005

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Antikov Třešť - Hezina, Čermák, Mikeš 1. Amplus Třešť - Janák, S.Hošek, J.Hošek, Janáková
2. Katol. dům Dačice - Havlík, Štěpánek, Kopuletý 2. Kolej Jarov - Lysý, Šuranský, Mutl
3. Mysliboř - Kučera, Skoumal, Prokop 3. ST Třešť - Nešpor, Havel, Pěnička
4. Restaurace "U kapra" 4. Obklady Peč
5. Česká pošta Třešť 5. Strachoňovice
6. Jahoda Dačice 6. KK Třešť
7. Nivo Sport 7. Hříšice
8. Pávov 8. Květinka Telč

© PK 2002-2017