Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2007-2008

Družstvo "A" - krajský přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Spartak Pelhřimov "B" 5 : 10 6 : 10
Sokol Jaroměřice "A" 10 : 3 10 : 0
Sokol Rouchovany 8 : 10 10 : 4
Žďas Žďár nad Sázavou "C" 10 : 7 10 : 5
Sokol Rovečné "A" 4 : 10 10 : 4
ST Velké Meziříčí 10 : 8 7 : 10
Žďas Žďár nad Sázavou "B" 10 : 6 8 : 10
CHS Chotěboř "B" 10 : 7 10 : 8
SB Světlá nad Sázavou "A" 9 : 9 3 : 10
Sokol Ledeč nad Sázavou "A" 4 : 10 4 : 10
Jiskra Havlíčkův Brod "A" 7 : 10 4 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 73 64 87,67 % 2.
Stanislav Sklenář 48 25 52,08 % 24.
Vít Křivánek 74 32 44,24 % 31.
Václav Jeřábek ml. 66 24 36,36 % 37.

Tabulka soutěže:

1. Jiskra Havlíčkův Brod "A" 22 19 2 1 214 : 90 62
2. Spartak Pelhřimov "B" 22 15 4 3 196 : 131 56
3. SB Světlá nad Sázavou "A" 22 15 1 6 194 : 133 53
4. Sokol Ledeč nad Sázavou "A" 22 11 4 7 183 : 147 48
5. Sokol Rouchovany 22 11 3 8 181 : 164 47
6. CHS Chotěboř "B" 22 8 6 8 176 : 182 44
7. SKST Třešť "A" 22 10 4 11 169 : 171 43
8. Sokol Rovečné "A" 22 7 1 11 165 : 172 40
9. Žďas Žďár nad Sázavou "B" 22 8 4 13 160 : 176 39
10. ST Velké Meziříčí 22 6 2 14 118 : 188 36
11. Žďas Žďár nad Sázavou "C" 22 5 3 14 141 : 198 35
12. Sokol Jaroměřice "A" 22 1 1 19 72 : 217 24

Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Jiskra Humpolec "A"
4 : 10 1 : 10
CHS Chotěboř "C" 3 : 10 9 : 9
Sokol Žďár nad Sázavou "B" 2 : 10 10 : 4
SK Jihlava "B" 4 : 10 0 : 10
Slavoj Pacov "A" 10 : 4 3 : 10
Slavoj Polná "A" 10 : 4 9 : 9
Sokol Nížkov "B" 10 : 6 2 : 10
Sokol Náměšť nad Oslavou 7 : 10 9 : 9
Autocolor Oslavice 10 : 1 10 : 2
Sokol Bystřice nad Perštejnem 9 : 9 9 : 9
Jiskra Vojnův Městec "A" 10 : 5 10 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Peštál 49 39 79,59 % 6.
Jiří Páral 65 32 49,23 % 28.
Daniel Páral 52 24 46,15 % 32.
Jiří Kratochvíl 65 29 44,62 % 34.
Václav Jeřábek 27 14 51,85 %  

Tabulka soutěže:

1. Sokol Žďár nad Sázavou "B" 22 19 1 2 211 : 120 61
2. SK Jihlava "B" 22 18 2 2 207 : 111 60
3. Jiskra Humpolec "A" 22 18 1 3 206 : 104 59
4. Sokol Náměšť nad Oslavou 22 11 3 8 179 : 157 47
5. CHS Chotěboř "C" 22 10 3 9 176 : 165 45
6. SKST Třešť "B" 22 9 5 8 158 : 156 45
7. Sokol Nížkov "B" 22 10 3 9 178 : 172 45
8. Sokol Bystřice nad Perštejnem 22 9 4 9 169 : 165 44
9. Slavoj Polná "A" 22 6 3 13 165 : 190 37
10. Jiskra Vojnův Městec "A" 22 6 0 16 116 : 187 34
11. Slavoj Pacov "A" 22 2 1 19 129 : 212 27
12. Autocolor Oslavice 22 0 2 20 63 : 218 24

Družstvo "C" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Brtnice "A"
7 : 11 13 : 5
SK Jihlava "C" 13 : 5 10 : 8
SKST Třešť "D" 8 : 10 14 : 4
Sokol Puklice "A" 8 : 10 8 : 10
KK Panská Lhota "A" 7 : 17 3 : 15
Sokol Bedřichov "B" 5 : 13 8 : 10
STON Jihlava "A" 8 : 10 5 : 13
Slavoj Polná "B" 12 : 6 5 : 13
SK Telč "C" 10 : 8 11 : 7

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Daniel Páral 56 40 71,43 % 14.
Pavel Saturka 59 36 61,02 % 17.
Pavla Růžičková 50 29 58,00 % 19.
Zdeněk Kozák 49 16 32,65 % 32.
Petr Vacula 61 17 27,87 % 35.

Tabulka soutěže:

1. KK Panská Lhota "A" 18 15 1 2 224 : 100 49
2. Sokol Bedřichov "B" 18 12 2 4 208 : 116 44
3. STON Jihlava "A" 18 12 1 5 189 : 135 43
4. SK Telč "C" 18 10 2 6 186 : 138 40
5. Sokol Puklice "A" 18 8 1 9 147 : 177 35
6. SK Jihlava "C" 18 7 2 9 154 : 170 34
7. SKST Třešť "C" 18 7 0 11 155 : 169 32
8. Sokol Brtnice "A" 18 6 1 11 139 : 185 31
9. Slavoj Polná "B" 18 5 0 13 130 : 194 28
10. SKST Třešť "D" 18 3 0 15 88 : 236 24

Družstvo "D" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
KK Panská Lhota "A" 0 : 18 3 : 15
Sokol Bedřichov "B" 3 : 15 5 : 13
SKST Třešť "C" 10 : 8 4 : 14
Slavoj Polná "B" 11 : 7 5 : 13
SK Telč "C" 3 : 15 1 : 17
Sokol Brtnice "A" 11 : 7 4 : 14
SK Jihlava "C" 5 : 13 3 : 15
STON Jihlava "A" 4 : 14 5 : 13
Sokol Puklice "A" 7 : 11 4 : 14

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vlastislav Kučera 63 24 38,10 % 31.
František Nevrkla 69 22 31,88 % 33.
Jiří Páral ml. 55 14 25,45 % 37.
Miloslav Havel 67 8 11,94 % 43.

Tabulka soutěže:

1. KK Panská Lhota "A" 18 15 1 2 224 : 100 49
2. Sokol Bedřichov "B" 18 12 2 4 208 : 116 44
3. STON Jihlava "A" 18 12 1 5 189 : 135 43
4. SK Telč "C" 18 10 2 6 186 : 138 40
5. Sokol Puklice "A" 18 8 1 9 147 : 177 35
6. SK Jihlava "C" 18 7 2 9 154 : 170 34
7. SKST Třešť "C" 18 7 0 11 155 : 169 32
8. Sokol Brtnice "A" 18 6 1 11 139 : 185 31
9. Slavoj Polná "B" 18 5 0 13 130 : 194 28
10. SKST Třešť "D" 18 3 0 15 88 : 236 24

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro 2008

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Česká pošta "A" - Prokop, Kučera, Forst 1. Česká pošta "C" - Pavlíček, Maule, Kopuletý
2. ST Třešť - Nešpor, Mikeš, Čermák 2. KK Třešť - Křikava, Popelář, Kovář M., Kovář L.
3. Český Rudolec - Buček Spurný, Bartoň 3. Hříšice - Trojan, Valeš, Beseda
4. AMPLUS Třešť 4. Malý Pěčín
5. Supermani 5. Mysliboř
6. Slavonice 6. Parta HIC
7. NIVO Sport 7. Víkenďáci
8. Česká pošta "B" 8. Hodice
9. Restaurace "U kapra" 9. DDM Třešť
10. Strachoňovice 10. Romantici

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim 2007

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Supermani - Lysý, Novák, Sidor 1. Česká pošta "C" - Svoboda, Kalina, Patočka
2. Česká pošta "A" - Kopuletý, Kučera, Forst 2. Mexiko Slavonice - Kryzan L., Kryzan J., Brychta
3. Český Rudolec - Buček, Spurný, Mertl 3. Česká pošta "B" - Maule, Pavlíček, Satrapa
4. AMPLUS Třešť 4. Strachoňovice
5. ST Třešť 5. KK Třešť
6. Restaurace "U kapra" 6. Mysliboř
7. Sekáči Dačice 7. Hříšice
8. NIVO Sport 8. Parta hic
  9. DDM Třešť

© PK 2002-2017