Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2009-2010

Družstvo "A" - divize Vysočina

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "A" 5 : 10 6 : 10
CHS Chotěboř "A" 10 : 8 10 : 6
Sokol Žďár nad Sázavou "A" 1 : 10 2 : 10
SB Světlá nad Sázavou "A" 5 : 10 8 : 10
Jiskra Havlíčkův Brod "A" 5 : 10 6 : 10
Jiskra Humpolec "A" 10 : 5 10 : 8
TJ Chmelná "A" 5 : 10 9 : 9
Sokol Rovečné "A" 2 : 10 10 : 2
TJ Žďár nad Sázavou "A" 3 : 10 10 : 6
SK Jihlava "B" 7 : 10 6 : 10
Spartak Pelhřimov "B" 10 : 2 10 : 4

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 75 45 60,00 % 15.
Vít Křivánek 55 28 50,91 % 24.
Daniel Páral 70 35 50,00 % 25.
Jaroslav Peštál 61 16 26,23 % 44.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "B" 10 : 2 8 : 10
CHS Chotěboř "B" 6 : 10 3 : 10
Sokol Ledeč nad Sázavou "A" 3 : 10 10 : 5
Sokol Moravské Budějovice "A" 9 : 9 2 : 10
Sokol Rouchovany 10 : 3 9 : 9
Sokol Náměšť nad Oslavou "A" 10 : 4 4 : 10
TJ Třebíč "A" 3 : 10 3 : 10
Sokol Nížkov "A" 9 : 9 3 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "B" 3 : 10 8 : 10
SK Jihlava "C" 5 : 10 9 : 9
Slavoj Polná "A" 3 : 10 2 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Stanislav Sklenář 73 42 57,53 % 19.
Jiří Páral 72 41 56,94 % 20.
Václav Jeřábek ml. 36 15 41,67 % 33.
Jiří Kratochvíl 65 16 24,62 % 44.

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "C" 11 : 7 12 : 6
TJ Kozlov "A" 12 : 6 14 : 4
Družstevník Velký Beranov 8 : 10 15 : 3
Sokol Bedřichov "A" 8 : 10 4 : 14
Sokol Puklice "A" 6 : 12 8 : 10
Slavoj Polná "B" 12 : 6 10 : 8
SK Jihlava "D" 10 : 8 7 : 11
Sokol Brtnice "A" 13 : 5 3 : 15
TJ Zhoř "A" 9 : 9 11 : 7

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Kratochvíl 72 51 70,83 % 9.
Pavla Růžičková 40 25 62,50 % 13.
Zdeněk Kozák 71 37 52,11 % 20.
Vlastislav Kučera 44 22 50,00 % 23.
Stanislav Hošek 32 22 68,75 %  
František Nevrkla 20 10 50,00 %  

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - okresní přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
KK Panská Lhota "B" 14 : 4 17 : 1
Sokol Puklice "C" 9 : 9 15 : 3
TJ Věžnice "A" 15 : 3 11 : 7
Družstevník Velký Beranov "B" 13 : 5 12 : 6
Sokol Bedřichov "B" 12 : 6 12 : 6
Sokol Puklice "B" 5 : 13 9 : 9
SK Jihlava "E" 15 : 3 13 : 5
Sokol Brtnice "B" 13 : 5 12 : 6
TJ Ekonom Jihlava 11 : 7 10 : 8

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vlastislav Kučera 68 63 92,65 % 1.
František Nevrkla 64 54 84,38 % 5.
Michal Kovář 48 27 56,25 % 18.
David Neradný 44 16 36,36 % 27.
Miloslav Havel 12 5 41,67 %  
Jan Procházka 12 4 31,25 %  

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - okresní přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "D" 17 : 1 16 : 2
volné kolo - -
SK Jihlava "F" 7 : 11 15 : 3
Sokol Brtnice "C" 5 : 13 9 : 9
KK Panská Lhota "C" 12 : 6 12 : 6
KK Panská Lhota "D" 14 : 4 16 : 2
SK JIihlava "G" 11 : 7 9 : 9
TJ Věžnice "B" 5 : 13 12 : 6
Sokol Bedřichov "C" 14 : 4 0 : 18

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
David Neradný 53 43 81,13 % 3.
Michal Kovář 52 36 69,23 % 13.
Jan Procházka 60 36 60,00 % 17.
Jakub Pittner 47 23 48,94 % 22.
Miloslav Havel 20 13 65,00 %  

Tabulka soutěže:


Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim 2009

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Slavonice - Kryzan Luboš ml., Brychta, Kryzan Jiří 1. NIVO SPORT - Marek, Bezpalec, Hrach
2. ST Třešť - Nešpor, Mikeš, Čermák 2. Atleti Třešť - Pittner, Jiří, Pittner Jakub, Neradný
3. Česká pošta "A" - Forst, Prokop, Poulová 3. DDM Třešť - Švejdová, Herkner, Kopuletý
4. Restaurace "U kapra" 4. Nedělní partie
5. Český Rudolec 5. Tři promile
6. Česká pošta "B" 6. Hříšice
7. Strachoňovice 7. Mexico Slavonice
8. Supermani 8. Parta HIC
9. KK Třešť 9. Řásná
10. Vogr 10. Komedianti
  11. Hostkovice

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro 2010

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Slavonice - Kryzan Luboš ml., Brychta, Kryzan Jiří 1. Telč - Richter, Koláček, Doskočil
2. Restaurace "U kapra" - Caha, Nešpor, Hochman 2. Česká pošta "C" - Pavlíček, Kopuletý, Švejdová
3. Česká pošta "A" - Forst, Prokop, Poulová 3. KK Třešť - Křikava, Svoboda, Popelář
4. Obklady Peč 4. NIVO SPORT
5. Český Rudolec 5. Květinka Telč
6. Strachoňovice 6. Bochováci
7. Atleti Třešť 7. Nedělní partie
8. Česká pošta "B" 8. Tři promile Hříšice
  9. Parta HIC
  10. Řásná
  11. Hostkovice
  12. Pražští bulíci

© PK 2002-2017