Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2010-2011

Družstvo "A" - divize Vysočina

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "A" 4 : 10 5 : 10
Sokol Rovečné "A" 7 : 10 10 : 6
TJ Žďár nad Sázavou "A" 9 : 9 3 : 10
CHS Chotěboř "A" 8 : 10 10 : 7
Jiskra Havlíčkův Brod "A" 3 : 10 4 : 10
SK Jihlava "B" 9 : 9 10 : 4
SK Jihlava "A" 10 : 8 3 : 10
SB Světlá nad Sázavou "A" 10 : 8 7 : 10
TJ Chmelná "A" 4 : 10 9 : 9
Slavoj Polná "A" 7 : 10 10 : 4
Sokol Moravské Budějovice "A" 8 : 10 10 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 78 54 69,23 % 10.
Daniel Páral 70 45 64,29 % 14.
Vít Křivánek 65 22 33,85 % 39.
Stanislav Sklenář 75 15 20,00 % 48.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Jemnice "A" 10 : 6 8 : 10
Sokol Žďár nad Sázavou "B" 1 : 10 1 : 10
Sokol Nížkov "B" 9 : 9 7 : 10
Sokol Rouchovany 2 : 10 9 : 9
Hrotovice 3 : 10 10 : 5
KK Panská Lhota "A" 9 : 9 9 : 9
CHS Chotěboř "C" 6 : 10 1 : 10
Jiskra Humpolec "B" 7 : 10 10 : 7
TJ Chmelná "B" 4 : 10 10 : 0
TJ Žďár nad Sázavou "C" 10 : 7 10 : 8
ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod "A" 5 : 10 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Páral 72 43 59,72 % 17.
Jaroslav Peštál 72 41 56,94 % 19.
Pavla Růžičková 34 17 50,00 %  
Václav Jeřábek ml. 41 17 41,46 % 34.
Jiří Kratochvíl 46 11 23,91 % 44.

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Zhoř "A" 10 : 8 11 : 7
TJ Ekonom Jihlava 11 : 7 16 : 2
SK Telč "C" 13 : 5 6 : 12
Sokol Brtnice "A" 6 : 12 9 : 9
Sokol Bedřichov "A" 7 : 11 3 : 15
Družstevník Velký Beranov 9 : 9 11 : 7
SK Jihlava "D" 11 : 7 5 : 13
Sokol Puklice "A" 14 : 4 11 : 7
Slavoj Polná "B" 11 : 7 12 : 6

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Pavla Růžičková 28 24 85,71 %  
Stanislav Hošek 20 15 75,00 %  
Jiří Kratochvíl 72 52 72,22 % 10.
Zdeněk Kozák 67 32 47,76 % 23.
Vlastislav Kučera 64 30 46,88 % 25.

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - okresní přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
KK Panská Lhota "B" 8 : 10 11 : 7
Sokol Brtnice "B" 10 : 8 9 : 9
TJ Kozlov "A" 2 : 16 9 : 9
TJ Věžnice "B" 12 : 6 13 : 5
TJ Věžnice "A" 8 : 10 13 : 5
Sokol Bedřichov "B" 6 : 12 17 : 1
Družstevník Velký Beranov "B" 10 : 8 11 : 7
Sokol Puklice "C" 11 : 7 11 : 7
Sokol Puklice "B" 11 : 7 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vlastislav Kučera 19 16 84,21 %  
Miloslav Havel 62 39 62,90 % 12.
Michal Kovář 61 32 52,46 % 19.
David Neradný 62 31 50,00 % 21.
Jan Procházka 53 20 37,74 % 28.

Tabulka soutěže:


Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim 2010

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Česká pošta "A" - Forst, Prokop, Kalina 1. Jezdovice - Dvořák, Svoboda, Burda
2. Restaurace "U kapra" - Caha, Nešpor, Hochmann 2. Nivo Sport - Hrach, Winkler, Michl
3. Telč - Doskočil, Richter, Kavačík 3. Květinka Telč - Irha Ondřej, Irha Pavel, Prokop
4. Tenisté Třešť 4. Bochováci
5. ST Skalka Praha 5. KK Třešť
6. Sokolíci Český Rudolec 6. 3 Promile
7. Strachoňovice 7. Chemistři
8. Česká pošta "B" 8. Parta HIC
  9. VOGR
  10. Atleti
  11. Nedělní Partie
  12. Srubáci Jihlava
  13. Polní klinika
  14. Pastelky Český Rudolec
  15. Pražští Bulíci

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro 2011

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Restaurace "U kapra" - Caha, Dvořák, Hochmann 1. Bochováci - Krejčí, Hnízdil, Jura
2. Česká pošta "A" - Forst, Prokop, Kalina 2. Česká pošta "B" - Kříž, Herkner, Kopuletý
3. Telč - Doskočil, Richter, Kavačík 3. Atleti Třešť - Pittner Jiří, Pittner Jakub, Burda
4. Nivo Sport 4. Nedělní partie
5. Tenisté Třešť 5. 3 Promile
6. Strachoňovice 6. Květinka Telč
7. Chemistři 7. Srubáci Jihlava
  8. Kmeti Hříšice
  9. Rudolíci Rudolec
  10. Team Řečice
  11. Pastelky Rudolec
  12. Komedianti
  13. Parta HIC
  14. Pražští Bulíci

© PK 2002-2017