Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2014-2015

Družstvo "A" - krajský přebor první třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Jemnice "A" 9 : 9 4 : 10
TJ CHS Chotěboř "B" 10 : 2 8 : 10
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 7 : 10 8 : 10
TJ Sokol Nížkov "A" 8 : 10 6 : 10
TJ Slavoj Polná "A" 10 : 5 10 : 8
Sportovní Klub Jihlava "B" 7 : 10 8 : 10
Stolní tenis Velké Meziříčí "A" 3 : 10 9 : 9
TJ Sokol Moravské Budějovice "B" 10 : 6 10 : 6
TJ Sokol Rouchovany "A" 10 : 7 10 : 4
TJ Jiskra Humpolec "A" 10 : 6 10 : 8
TJ Chmelná "A" 2 : 10 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 82 73 89.02 % 1.
Daniel Páral 71 40 56.34 % 19.
Jaroslav Peštál 59 16 27,12 % 44.
Jan Bazala 37 8 21,62 % -
Jiří Páral 22 11 50,00 % -

 

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "A" 2 : 10 3 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "C" 10 : 7 9 : 9
SK Tenis Polesí "B" 10 : 6 5 : 10
TJ Sokol Polnička "A" 10 : 8 10 : 4
TJ Žďár nad Sázavou "C" 6 : 10 9 : 9
TJ Jiskra Humpolec "B" 4 : 10 9 : 9
SKST Kamenice nad Lipou "A" 3 : 10 4 : 10
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 10 : 3 10 : 7
TJ CHS Chotěboř "C" 10 : 8 2 : 10
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "A" 4 : 10 10 : 1
TJ Sokol Hrotovice-Valeč "A" 9 : 9 10 : 5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Stanislav Sklenář 63 40 63,49 % 14.
Jiří Páral 67 41 61,19 % 15.
Pavla Růžičková 71 28 39,44 % 37.
Václav Jeřábek ml. 35 15 42,86 % -
Martin Klimeš 17 5 29,41 % -

 

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Slavoj Polná "B" 10 : 8 7 : 11
TJ Sokol Bedřichov "A" 3 : 15 7 : 11
TJ Družstevník Velký Beranov "A" 11 : 7 13 : 5
TJ Sokol Puklice "B" 9 : 9 11 : 7
TJ Sokol Brtnice "B" 8 : 10 11 : 7
TJ Zhoř "A" 11 : 7 11 : 7
SK Telč "B" 7 : 11 7 : 11
Sportovní klub Jihlava "D" 5 : 13 4 : 14

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Zdeněk Kozák 64 34 53,13 % 15.
Ladislav Nešpor 63 31 49,21 % 18.
Miloslav Havel 60 27 45,00 % 20.
Pavla Růžičková 20 13 65,00 % -
Jiří Kratochvíl 19 8 42,11 % -
Roman Caha 20 5 25,00 % -

 

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Ekonom Jihlava 14 : 4 13 : 5
TJ Sokol Kamenice 16 : 2 17 : 1
TJ Sokol Bedřichov "B" 15 : 3 17 : 1
TJ Družstevník Velký Beranov "B" 15 : 3 17 : 1
TJ Sokol Puklice "C" 15 : 3 12 : 6
SK Telč "C" 4 : 14 9 : 9
TJ Věžnice "A" 18 : 0 16 : 2
TJ Kozlov 12 : 6 18 : 0

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Václav Jeřábek 64 57 89,06 % 3.
Jiří Kratochvíl 56 48 85,71 % 4.
Vlastislav Kučera 60 44 73,33 % 8.
Vladimír Křivánek 60 43 71,67 % 11.

 

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Zhoř "B" 15 : 3 15 : 3
TJ Sokol Puklice "D" 5 : 13 10 : 8
SK Telč "D" 6 : 12 8 : 10
TJ Věžnice "B" 10 : 8 17 : 1
TJ Sokol Brtnice "C" 11 : 7 16 : 2
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 15 : 3 16 : 2
KK Panská Lhota 10 : 8 13 : 5
Sportovní klub Jihlava "E" 17 : 1 16 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jakub Pittner 56 47 83,93 % 4.
Jan Macháč 62 48 77,42 % 6.
Vít Šalanda 50 38 76,00 % 7.
Jiří Neuman 46 15 32,61 % 26.
Anežka Procházková 16 8 50,00 % -

 

Tabulka soutěže:


Velikonoční turnaj dětí11.4. 2015

Výsledky:
1. Tomáš Palán 5. Vincent Rudolf
2. Michael Bambula 6. Josef Smetana
3. Lukáš Svoboda 7. Jakub Mezera
4. Matouš Rod  

Turnaj družstev rekreačních hráčů - jaro 2015 - 21. ročník14.3. 2015

Divize "A": Divize "B":
1. ALL IN -Forst, Vacula, Hochmann 1. Strachoňovice "B"-Vrba, Žahourek, Tomek
2. MDL -Kovář L., Kovář M., Neradný 2. Řásná -Procházka, Čermák, Dušek
3. Česká Pošta -Pavlíček, Patočka, Čírtek 3. Dolní Němčice -Pokorný, Zoder, Krejčí
4. Strachoňovice "A" 4. Pohoda Čenkov
5. Nedělní partie 5. Nadšenci
6. Tři promile 6. Rytíři
7. Modrá ústřice 7. SST Mlýnská
  8. No Stres
  9. Kmeti Hříšice
  10. Pivoňkovci

Turnaj veteránů 17.1.2015

Výsledky dvouher: Výsledky čtyřher:
1. Petr Novák 1. Nechvátal - Mareš B.
2. František Nechvátal 2. Popelář - Raiterman
3. Ladislav Popelář 3. Mareš J. - Novák
4. Bohumil Prášek 4. Prášek - Nevrkla
5. Antonín Nevrkla  
6. Jaroslav Mareš  
7. Bohumil Mareš  
8. Jiří Raiterman  

Klubový turnaj ve čtyřhrách 4.1. 2015

Výsledky:
1. Petr Kozák - Matěj Kratochvíl 5. Vlastislav Kučera - Michal Kovář
2. Jiří Páral - Jiří Neuman 6. Zdeněk Kozák - Anežka Procházková
3. Ladislav Nešpor - Vít Šalanda 7. Jiří Kratochvíl - Lubomír Kovář - Viktor Kopuletý
4. Miloslav Havel - Jan Macháč 8. Jan Procházka - Jakub Pitner

Turnaj družstev rekreačních hráčů - podzim 201422.11. 2014

Divize "A": Divize "B":
1. ALL IN -Forst, Páral ml., Hochmann 1. Česká pošta -Pavlíček, Patočka, Čírtek
2. MDL -Kovář L., Kovář M., Neradný 2. Kmeti Hříšice -Valeš, Beseda, Trojan
3. Tři promile Hříšice -Beseda, Pokorný P., Pokorný M. 3. Rytíři -Křivánek, Vacula, Kratochvíl
4. Modrá ústřice 4. Řásná
5. Strachoňovice "A" 5. Pohoda Čenkov
6. Tenisté 6. SST Mlýnská
7. Nedělní partie 7. No Stress
8. Strachoňovice "B" 8. Pohodáři

Veřejný turnaj dětí15.10. 2014

Výsledky:
1. Vít Janák 8. Josef Smetana
2. Tomáš Palán 9. Tomáš Nechvátal
3. Michael Bambula 10. Vincent Rudolf
4. Štěpán Bakaj 11. Lukáš Nechvátal
5. Adam Mátl 12. Adam Meister
6. Jan Pöndl 13. Jakub Mezera
7. Milan Nechvátal  

© PK 2002-2017