Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2015-2016

Družstvo "A" - krajský přebor první třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Nížkov "A" 10 : 0 10 : 5
TJ Žďár nad Sázavou "C" 10 : 3 10 : 4
TJ Chmelná "B" 10 : 6 10 : 1
TJ Spartak Pelhřimov "B" 10 : 1 10 : 0
Sportovní Klub Jihlava "B" 10 : 1 10 : 5
TJ Jiskra Humpolec "A" 10 : 5 10 : 4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 10 : 8 6 : 10
TJ Slavoj Polná "A" 10 : 8 10 : 7
TJ Sokol Rouchovany "A" 10 : 2 10 : 2
SK Tenis Polesí "B" 10 : 6 10 : 6
SKST Kamenice nad Lipou "A" 10 : 1 10 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 69 63 91,30 % 3.
Daniel Páral 68 53 77,94 % 7.
Tomáš Kocmánek 65 41 63,08 % 11.
Jiří Páral 58 22 43,10 % 29.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Moravské Budějovice "B" 5 : 10 6 : 10
TJ Sokol Hrotovice-Valeč "A" 10 : 2 10 : 6
TJ Sokol Polnička "A" 10 : 8 10 : 5
TJ Bystřice nad Perštějnem "A" 7 : 10 7 : 10
TJ CHS Chotěboř "C" 4 : 10 1 : 10
Sportovní klub Jihlava "C" 10 : 2 8 : 10
TJ Sokol Moravské Budějovice "A" 1 : 10 0 : 10
TJ Jiskra Humpolec "B" 2 : 10 3 : 10
TJ CHS Chotěboř "B" 5 : 10 6 : 10
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "A" 2 : 10 5 : 10
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "A" 0 : 10 2 : 10

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Pavla Růžičková 61 30 49,18 % 28.
Jaroslav Peštál 50 23 46,00 % 32.
Stanislav Sklenář 66 29 43,94 % 33.
Václav Jeřábek ml. 38 12 31,58 % -
Jan Macháč 21 3 14,29 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Puklice "B" 10 : 8 4 : 14
Sokol Bedřichov 10 : 8 7 : 11
SK Telč "C" 10 : 8 7 : 11
Sokol Kamenice 13 : 5 15 : 3
SKST Třešť "D" 10 : 8 13 : 5
Sokol Brtnice "B" 13 : 5 18 : 0
Slavoj Polná "B" 14 : 4 11 : 7
TJ Zhoř "A" 16 : 2 13 : 5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Ladislav Nešpor 60 42 70,00 % 7.
Jan Macháč 56 39 69,64 % 8.
Miloslav Havel 60 39 65,00 % 12.
Zdeněk Kozák 56 31 55,36 % 18.
Vít Křivánek 20 15 75,00 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Kamenice 15 : 3 16 : 2
Sokol Brtnice "B" 14 : 4 13 : 5
Slavoj Polná "B" 8 : 10 12 : 6
TJ Zhoř "A" 12 : 6 11 : 7
SKST Třešť "C" 8 : 10 5 : 13
Sokol Puklice "B" 10 : 8 9 : 9
Sokol Bedřichov 5 : 13 5 : 13
SK Telč "C" 4 : 14 6 : 12

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Kratochvíl 62 40 64,52 % 14.
Václav Jeřábek 47 30 63,83 % 15.
Vladimír Křivánek 47 21 44,68 % 23.
Vlastislav Kučera 57 25 43,86 % 25.
Vít Šalanda 27 11 40,74 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "D" 10 : 8 6 : 12
Ekonom Jihlava 9 : 9 14 : 4
TJ Kozlov 9 : 9 11 : 7
TJ Věžnice 6 : 12 12 : 6
Družstevník Velký Beranov 5 : 13 13 : 5
Sokol Puklice "C" 8 : 10 13 : 5
Sokol Bedřichov "B" 15 : 3 15 : 3
SK Telč "D" 8 : 10 12 : 6

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vít Šalanda 62 47 75,81 % 6.
Jan Macháč 54 38 70,37 % 8.
Jiří Neuman 48 24 50,00 % 20.
Jan Křivánek 36 6 16,67 % 36.
Jan Procházka 24 16 66,67 % -
Jakub Pittner 27 16 59,26 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "F" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Zhoř "B" 1 : 17 2 : 16
SK Bítovčice 7 : 11 8 : 10
Sokol Puklice "D" 0 : 18 4 : 14
SK Jihlava "E" 5 : 13 2 : 16
SK Buwol Metal Luka n. Jihlavou 4 : 14 1 : 17
Družstevník Velký Beranov "B" 1 : 17 1 : 17
Slavoj Polná "C" 3 : 15 0 : 18
TJ Věžnice "B" 2 : 16 4 : 14
Sokol Brtnice "C" 4 : 14 1 : 17

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Tomáš Palán 64 13 20,31 % 34.
Klára Peštálová 60 1 1,67 % 39.
Michael Bambula 62 0 0,00 % 40.
Jan Vyhlídal 62 0 0,00 % 41.
Jiří Neuman 32 26 81,25 % -

Tabulka soutěže:


Jarní turnaj dětí24.4. 2016

Výsledky:

1. Lukáš Svoboda 6. Tomáš Lovětínský
2. Tomáš Palán 7.-8. Lukáš Nechvátal
3. Michael Bambula 7.-8. Tomáš Nechvátal
4. Jan Vyhlídal 9. Marek Novák
5. Vincent Rudolf

Turnaj družstev rekreačních hráčů - 22. ročník1.3. 2016

Výsledky:

Divize "A":  
1. MDL Třešť - Kovář L., Kovář M., Neradný 4. Pohoda Čenkov
2. Strachoňovice "A" - Maule, Kalina, Svoboda 5. DA-TE
3. Česká Pošta - Pavlíček, Patočka, Čírtek 6. Hasiči Třešť
4. ALL IN Třešť 7. Kmeti Hříšice
5. Tři promile Hříšice 8. No Stres
6. Nedělní partie 9. Postradatelní
7. Strachoňovice "B" 10. SST Mlýnská
11. Penzion Třešť
Divize "B": 12. Pivoňkovci
1. Modrá ústřice - Ondráček, Podhráský, Lindourek 13. PVP
2. Dolní Němčice - Pokorný, Krejčí, Zoder  
3. TRIO - Dvořák, Holas, Novák  

Klubový turnaj ve čtyřhrách 4.1. 2016

Výsledky:

1. T. Kocmánek - J. Procházka 5. L. Kovář - J. Kratochvíl
2. J. Macháč - V. Šalanda 6. J. Páral - V. Kopuletý
3. M. Havel - M. Kovář 7. P. Kozák - J. Neuman
4. L. Nešpor - J. Pittner 8. Z. Kozák - V. Kučera

Turnaj veteránů - 8. ročník12.12.2015

Výsledky:

1. Lubomír Kovář 1. Kovář - Popelář
2. Luděk Šlapal 2. Raiterman - Prášek
3. Vladimír Popelář 3. Nevrkla - Mareš B.
4. Antonín Nevrkla 4. Lašan - Mareš J.
5. Pavel Gutwald 5. Šlapal - Gutwald
6. Bohuslav Mareš
7. Jaroslav Mareš
8. Bohumil Prášek
9. Jiří Raiterman
10. Ivan Lašan

Podzimní turnaj dětí24.10. 2015

Výsledky:

1. Adam Křivánek 5. Vincent Rudolf
2. Tomáš Palán 6. Tomáš Lovětínský
3. Michael Bambula 7. Tomáš Nechvátal
4. Jan Vyhlídal 8. Lukáš Nechvátal

© PK 2002-2017