Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2016-2017

Družstvo "A" - Divize Vysočina

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "A" 6 : 10  3 : 10
TJ Sokol Jemnice "A" 7 : 10 2 : 10
TJ SB Světlá nad Sázavou "A" 9 : 9 10 : 8
HB Ostrov Havlíčkův Brod 7 : 10 8 : 10
TJ Třebíč "A" 10 : 4 9 : 9
Sportovní klub Jihlava "A" 3 : 10 1 : 10
TJ Slavoj Polná "A" 10 : 8 9 : 9
TJ CHS Chotěboř "A" 10 : 7 3 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "B" 6 : 10 5 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "A" 3 : 10 10 : 7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 10 : 6 10 : 5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 76 50 65,78 % 14.
Daniel Páral 72 28 38,89 % 32.
Tomáš Kocmánek 73 27 36,99 % 36.
Jiří Páral 70 21 30,00 % 40.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Moravské Budějovice "A" 6 : 10 4 : 10
TJ Sokol Jemnice "B" 8 : 10 10 : 7
TJ Žďár nad Sázavou "C" 4 : 10 0 : 10
TJ CHS Chotěboř "C" 2 : 10 2 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "B" 6 : 10 2 : 10
TJ Jiskra Humpolec "B" 3 : 10 4 : 10
TJ Sokol Puklice "A" 0 : 10 3 : 10
TJ Sokol Polnička "A" 10 : 7 5 : 10
Stolní tenis Velké Meziříčí "B" 10 : 7 0 : 10
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "A" 3 : 10 4 : 10
TJ Sokol Moravské Budějovice "B" 8 : 10 9 : 9 

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Stanislav Sklenář 56 25 44,64 % 32.
Pavla Růžičková 60 21 35,00 % 41.
Vít Šalanda 54 15 27,78 % 45.
Jan Macháč 60 16 26,67 % 46.
Jaroslav Peštál 24 7 29,17 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "C"  12 : 6 6 : 12
TJ Sokol Puklice "B" 9 : 9 17 : 1
TJ Sokol Kamenice 16 : 2 18 : 0
TJ Sokol Bedřichov 9 : 9 10 : 8
SK Jihlava "D" 10 : 8 16 : 2
SKST Třešť "D" 12 : 6 10 : 8
TJ Zhoř 16 : 2 17 : 1
Slavoj Polná "B" 16 : 2 15 : 3
TJ Sokol Brtnice "B" 17 : 1 18 : 0

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Kocmánek 43 38 88,37 % 3.
Vít Šalanda 45 35 77,78 % 6.
Jan Macháč 51 39 76,47 % 8.
Ladislav Nešpor 70 53 73,61 % 11.
Miloslav Havel 60 40 66,67 % 13.
Vít Křivánek 12 9 75,00 % -

Tabulka soutěže:


Výsledky kvalifikace o KP III.

Soupeř Výsledek
Spartak Pelhřimov "D"  9 : 4
SB Světlá nad Sázavou "B" 6 : 9
TJ Lukov "A" 9 : 8
SK Nové Dvory "A" 9 : 7

Tabulka


Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "D" 8 : 10 9 : 9
SK Telč "C"   8 : 10 5 : 13
TJ Zhoř 16 : 2 8 : 10
Slavoj Polná "B" 9 : 9 12 : 6
TJ Sokol Brtnice "B" 14 : 4 8 : 10
SKST Třešť "C" 6 : 12 8 : 10
TJ Sokol Puklice "B" 14 : 4 12 : 6
TJ Sokol Kamenice 14 : 4 15 : 3
TJ Sokol Bedřichov 3 : 15 5 : 13

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Kratochvíl 59 38 64,61 % 14.
Zdeněk Kozák 72 44 61,11 % 15.
Vladimír Křivánek 64 32 50,00 % 23.
Vlastislav Kučera 50 18 36,00 % 36.
Václav Jeřábek 24 13 54,17 % -
Jiří Neuman 18 9 50,00 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Věžnice 11 : 7 12 : 6
Slavoj Polná "C" 9 : 9 7 : 11
TJ Sokol Puklice "C" 7 : 11 9 : 9
SK Telč "D" 7 : 11 8 : 10
TJ Sokol Bedřichov "B" 13 : 5 6 : 12
TJ Ekonom Jihlava 14 : 4 9 : 9
TJ Kozlov 8 : 10 12 : 6
SK Buwol Metal Luka n. Jihlavou 9 : 9 9 : 9
TJ Velký Beranov 1975 16 : 2 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Neuman 66 45 68,18 % 12.
Jan Procházka 48 21 43,75 % 26.
Jan Křivánek 64 26 40,63 % 30.
Jakub Pittner 48 19 73,61 % 31.
Vladimír Křivánek 28 23 82,14 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "F" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "E" 7 : 11 7 : 11
TJ Sokol Brtnice "C" 3 : 15 4 : 14
TJ Sokol Kamenice "B" 15 : 3 9 : 9
SK Bítovčice 7 : 11 10 : 8
TJ Sokol Batelov "A" 2 : 16 2 : 16
TJ Sokol Batelov "B" 12 : 6 14 : 4
TJ Sokol Puklice "D" 4 : 14 4 : 14
SK Buwol Metal Luka n. Jihlavou "B" 3 : 15 0 : 18 
TJ Zhoř "B" 10 : 8 5 : 13

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Tomáš Palán 64 52 81,25 % 6.
Klára Peštálová 56 12 21,43 % 34.
Michael Bambula 56 12 21,43 % 35.
Jan Vyhlídal 62 4 6,45 % 41.
Vincent Rudolf 28 2 7,14 % -

Tabulka soutěže:


Český pohár, krajské kolo

Výsledky:

soupeř 1. kolo
TJ Sokol Jemnice 3 : 7
SK Sokol Lhotky 6 : 4
TJ Slavoj Polná 5 : 5
TJ Jiskra Humpolec "B" 0 : 10
TJ Jiskra Humpolec "A" 6 : 4
TJ SB Světlá nad Sázavou 0 : 10
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 : 8
SK Kamenice nad Lipou 3 : 7
TJ Spartak Pelhřimov 3 : 7

Tabulka soutěže


Turnaj dětí a mládeže18.5. 2017

Výsledky

1. skupina 2. skupina
1. Tomáš Palán 1. Jiří Melichar
2. Michael Bambula 2. Lenka Trojanová
3. Jan Vyhlídal 3. Karolína Svobodová
4. Vincent Rudolf 4. Lukáš Melichar
5. Denisa Lašanová
6. Radek Pustina
7. Iveta Procházková
8. Jolana Neumanová

Turnaj družstev rekreačních hráčů - 23. ročník7.3. 2017

Výsledky:

Divize "A": Divize "B":
1. MDL Třešť - Kovář L., Kovář M., Neradný 1. DA-TE - Lovětínský T., Lovětínský T. ml., Lovětínský J.
2. Tři promile Hříšice - Beseda, Pokorný P., Pokorný M. 2. Kmeti Hříšice - Syrovátka, Beseda, Valeš
3. Modrá ústřice - Ondráček, Podhráský, Lindourek 3. Dolní Němčice - Pokorný, Zoder, Krejčí
4. Česká pošta Třešť 4. Řásná
5. Nedělní partie 5. Fenca Team
6. Strachoňovice 6. SST Mlýnská
7. Duo Team
8. No Stress
9. Postradatelní

Dětský vánoční turnaj19.12. 2016

Výsledky:

1. skupina 2. skupina
1. Tomáš Palán 1. Denisa Lašanová
2. Jan Vyhlídal 2. Jiří Melichar
3. Michael Bambula 3. Karolína Svobodová
4. Tomáš Lovětínský 4. Ondřej Janeček
5. Vincent Rudolf 5. Iveta Procházková
6. Tomáš Nechvátal 6. Radek Pustina
7. Lukáš Nechvátal 7. Jolana Neumanová

© PK 2002-2017