Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2017-2018

Družstvo "A" - Divize Vysočina

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Tenis Polesí "A" 7 : 10 9 : 9
TJ SB Světlá nad Sázavou "A" 10 : 4 7 : 10
TJ CHS Chotěboř "A" 10 : 3 10 : 7
SK Telč "A" 10 : 6 10 : 5
TJ Třebíč "A" 8 : 10 9 : 9
TJ Žďár nad Sázavou "B" 6 : 10 5 : 10
TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem "A" 4 : 10 10 : 4
TJ Spartak Pelhřimov "A" 7 : 10 5 : 10
TJ Chmelná z.s. "A" 9 : 9 10 : 6
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "A" 2 : 10 10 : 0 wo
Sportovní klub Jihlava "A" 2 : 10 1 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 68 56 82,35 % 6.
Daniel Páral 70 32 45,71 % 26.
Jiří Páral 58 19 32,76 % 39.
Tomáš Kocmánek 70 20 28,57 % 42.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Spartak Pelhřimov "C" 10 : 7 8 : 10
SK Nové Dvory "A" 9 : 9 5 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "D" 8 : 10 9 : 9
TJ Sokol Hrotovice-Valeč "A" 9 : 9 5 : 10
TJ Sokol Výčapy "A" 6 : 10 2 : 10
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 6 : 10 10 : 3
HB Ostrov "B" 6 : 10 7 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "B" 10 : 4 10 : 3
SKST Třešť "C" 10 : 7 10 : 7
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 10 : 6 10 : 1
TJ Slavoj Pacov "A" 5 : 10 10 : 7

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Peštál 52 33 63,46 % 16.
Jan Macháč 76 44 57,89 % 19.
Vít Šalanda 66 34 51,52 % 25.
Pavla Růžičková 43 18 41,86 % 33.
Stanislav Sklenář 54 19 35,19 % 39.

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Spartak Pelhřimov "B" 10 : 8 9 : 9
HB Ostrov "B" 5 : 10 10 : 5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 8 : 10 10 : 1
TJ Žďár nad Sázavou "D" 9 : 9 10 : 7
SK Nové Dvory "A" 7 : 10 6 : 10
TJ Slavoj Pacov "A" 10 : 8 2 : 10
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 10 : 5 4 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "C" 4 : 10 6 : 10
SKST Třešť "B" 7 : 10 7 : 10
TJ Sokol Výčapy "A" 4 : 10 6 : 10
TJ Sokol Hrotovice-Valeč "A" 4 : 10 10 : 4

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Kocmánek 71 67 82,72 % 2.
Jiří Kratochvíl 72 31 43,06 % 32.
Miloslav Havel 60 18 30,00 % 44.
Zdeněk Kozák 70 15 21,43 % 46.

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "A" 8 : 10 13 : 5
SK Telč "B" 9 : 9 8 : 10
Sokol Puklice "B" 10 : 8 17 : 1
SK Telč "C" 12 : 6 17 : 1
SK Jihlava "C" 15 : 3 10 : 8
Sokol Brtnice "B" 15 : 3 17 : 1
TJ Zhoř "A" 16 : 2 13 : 5
Sokol Brtnice "A" 8 : 10 12 : 6
Slavoj Polná "B" 9 : 9 6 : 12

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jan Macháč 70 60 85,71 % 2.
Ladislav Nešpor 70 54 77,14 % 6.
Jiří Neuman 66 43 65,15 % 14.
Tomáš Palán 44 25 56,82 % 20.

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "B" 16 : 2 11 : 7
Sokol Puklice "C" 9 : 9 13 : 5
TJ Kozlov 15 : 3 12 : 6
Sokol Kamenice 13 : 5 12 : 6
SK Buwol Metal Luka n. Jihlavou 14 : 4 9 : 9
TJ Ekonom Jihlava 13 : 5 11 : 7
TJ Věžnice "A" 9 : 9 14 : 4
Sokol Brtnice "C" 13 : 5 14 : 4
Slavoj Polná "C" 11 : 7 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Václav Jeřábek 47 41 87,23 % 3.
Tomáš Palán 64 51 79,69 % 4.
Vlastislav Kučera 64 39 60,00 % 16.
Vladimír Křivánek 55 30 54,55 % 21.

Tabulka soutěže:


Družstvo "F" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Bítovčice 10 : 8 16 : 2
Sokol Puklice "D" 2 : 16 7 : 11
SK Telč "D" 0 : 18 2 : 16
Sokol Kamenice "B" 9 : 9 7 : 11
TJ Velký Beranov 1975 8 : 10 6 : 12
SK Jihlava "D" 5 : 13 3 : 15
Sokol Batelov "A" 4 : 14 2 : 16
Sokol Batelov "B" 14 : 4 12 : 6
TJ Věžnice "B" 4 : 14 7 : 11
TJ Zhoř "B" 5 : 13 10 : 8
SK Buwol Metal Luka n. Jihlavou "B" 13 : 5 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jan Procházka 50 33 66,00 % 22.
Michael Bambula 84 30 35,71 % 37.
Vincent Rudolf 84 29 34,52 % 39.
Jan Vyhlídal 72 16 22,22 % 45.
Klára Peštálová 32 9 28,13 % -

Tabulka soutěže:


Český pohár, krajské kolo

Výsledky:

soupeř 1. kolo
TJ Spartak Pelhřimov 7 : 3
TJ Jiskra Humpolec "A" 5 : 5
TJ Jiskra Humpolec "B" 6 : 4
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 3 : 7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 : 3
TJ Slavoj Polná 7 : 3
SK Nové Dvory 6 : 4

Tabulka soutěže


Turnaj dětí a mládeže12.5. 2018

Výsledky

Pokročilý Přípravka
1. Tomáš Palán 1. Martin Barták
2. Vincent Rudolf 2. Karolína Svobodová
3. Michael Bambula 3. Denisa Lašanová
3. Jan Vyhlídal 4. Jolana Neumanová
5. Iveta Procházková
6. Matyáš Novotný
7. Radek Pustina

Turnaj družstev rekreačních hráčů - 24. ročník17.3. 2018

Výsledky:

Divize "A": Divize "B":
1. CARMIK Třešť - Kovář L., Kovář M., Herkner 1. VRKOVE - Velek, Kolros, Vrzáček
2. ALL IN - Páral J., Vacula 2. Strachoňovice - Tomek, Vrba, Žahourek
3. Česká pošta - Svoboda, Maule, Patočka 3. Fenca team - Fencík J. st., Fencík J. ml., Zamazal
4. Tři promile Hříšice 4. Dolní Němčice
5. Kmeti Hříšice 5. Penzion Třešť
6. Tenisti 6. Řásná
7. Modrá ústřice 7. SST Mlýnská
8. Nedělní partie 8. VKV
9. No Stres
  10. Holky

Dětský vánoční turnaj16.12. 2017

Výsledky:

Pokročilý 5. Denisa Lašanová
1. Tomáš Palán 6. Iveta Procházková
2. Vincent Rudolf 7. Ondřej Janeček
3. Michael Bambula 8. Radek Pustina
3. Jan Vyhlídal 9. Štěpán Švec
  10. Jolana Neumanová
Přípravka 11. Matyáš Novotný
1. Jiří Melichar 12. Iveta Zahradníková
2. Karolína Svobodová 13. Jakub Janoušek
3. Matyáš Široký 14. Karolína Lhotková
4. Lenka Trojanová 15. Matěj Obrdlík

© PK 2002-2017