Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2018-2019

Družstvo "A" - Divize Vysočina

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ SB Světlá nad Sázavou "A" 10 : 2 9 : 9
TJ CHS Chotěboř "A" 10 : 6 9 : 9
TJ Sokol Jemnice 9 : 9 4 : 10
TJ Třebíč 9 : 9 3 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "A" 3 : 10 0 : 10
Stolní tenis Velké Meziříčí "A" 7 : 10 6 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "A" 10 : 8 10 : 8
SK Tenis Polesí "A" 10 : 5 10 : 8
Sportovní klub Jihlava "A" 7 : 10 8 : 10
Slavoj Polná "A" 7 : 10 8 : 10
TJ Chmelná "A" 10 : 8 6 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 74 57 77,03 % 5.
Daniel Páral 64 36 56,25 % 22.
Tomáš Kocmánek 78 25 32,05 % 41.
Jiří Páral 68 20 29,41 % 42.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Rovečné 10 : 5 2 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "C" 9 : 9 2 : 10
HB Ostrov Havlíčkův Brod "B" 4 : 10 3 : 10
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 10 : 2 9 : 9
TJ Lukov 6 : 10 10 : 3
Stolní tenis Velké Meziříčí "B" 10 : 5 10 : 2
TJ Spartak Pelhřimov "B" 10 : 4 3 : 10
SKST Třešť "C" 10 : 4 9 : 9
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 3 : 10 9 : 9
TJ Sokol Černovice 9 : 9 7 : 10
TJ Sokol Brtnice "A" 10 : 0 10 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jan Macháč 72 49 68,06 % 7.
Jaroslav Peštál 49 32 65,31 % 9.
Vít Šalanda 58 31 59,62 % 14.
Tomáš Palán 50 20 40,00 % 32.

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Stolní tenis Velké Meziříčí "B" 9 : 9 10 : 4
TJ Lukov 4 : 10 7 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "C" 5 : 10 9 : 9
TJ Sokol Rovečné 3 : 10 3 : 10
TJ Sokol Černovice 9 : 9 3 : 10
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 10 : 3 6 : 10
TJ Sokol Brtnice "A" 10 : 2 10 : 2
SKST Třešť "B" 4 : 10 9 : 9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 10 : 5 10 : 2
HB Ostrov Havlíčkův Brod "B" 4 : 10 3 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "B" 9 : 9 3 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Kocmánek 73 58 79,45 % 4.
Stanislav Sklenář 72 31 43,06 % 30.
Miloslav Havel 66 22 33,33 % 35.
Jiří Kratochvíl 66 18 27,27 % 37.

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "C" 15 : 3 13 : 5
SK Telč "B" 6 : 12 8 : 10
SK Jihlava "C" 13 : 5 14 : 4
BUWOL METAL Luka nad Jihlavou "A" 15 : 3 15 : 3
TJ Zhoř 13 : 5 14 : 4
Sokol Puklice "B" 11 : 7 8 : 10
Slavoj Polná "C" 14 : 4 18 : 0
Slavoj Polná "B" 4 : 14 5 : 13
Sokol Bedřichov 4 : 14 10 : 8

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Ladislav Nešpor 72 60 83,33 % 5.
Jiří Neuman 59 47 79,66 % 9.
Zdeněk Kozák 70 37 52,86 % 21.
Vlastislav Kučera 70 28 40,00 % 32.

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Puklice "D" 5 : 13 5 : 13
TJ Velký Beranov 1975 11 : 7 8 : 10
SK Bítovčice 9 : 9 17 : 1
TJ Kozlov "B" 11 : 7 17 : 1
BUWOL METAL Luka nad Jihlavou "B" 8 : 10 17 : 1
Sokol Batelov "C" 16 : 2 16 : 2
SK Jihlava "D" 4 : 14 9 : 9
Sokol Brtnice "C" 12 : 6 8 : 10
Sokol Kamenice "B" 14 : 4 12 : 6
TJ Zhoř "B" 12 : 6 15 : 3
Sokol Batelov "B" 11 : 7 14 : 4

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jan Křivánek 55 42 76,36 % 7.
Vincent Rudolf 80 47 58,75 % 20.
Michael Bambula 77 41 53,85 % 23.
Jan Vyhlídal 70 32 45,71 % 28.
Vlastislav Kučera 32 30 93,75 % -
Klára Peštálová 32 22 68,75 % -

Tabulka soutěže:


Český pohár, krajské kolo

Výsledky:

soupeř 1. kolo
TJ Jiskra Humpolec "A" 10 : 0
TJ Jiskra Humpolec "B" 10 : 0
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 1 : 9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9 : 1
TJ CHS Chotěboř 4 : 6
SK Nové Dvory 8 : 2

Tabulka soutěže


Český pohár, II. stupeň (republikové kolo)

  1. 2. 3. výhry prohry body pořadí
1. MK Řeznovice -- 6 : 4 6 : 2 2 0 6 1.
2. SKST Třešť 4 : 6 -- 6 : 2 1 1 4 2.
3. Sokol Ondratice 2 : 6 2 : 6 -- 0 2 2 3.

Turnaj dětí a mládeže11.5. 2019

Výsledky

Chlapci Děvčata
1. Martin Barták1. Karolína Svobodová
2. Matěj Mareš 2. Denisa Lašanová
3. Ondřej Janeček 3. Lenka Trojanová

Turnaj družstev rekreačních hráčů - 25. ročník30.3. 2019

Výsledky:

Divize "A": Divize "B":
1. ST Skalka - Winkler, Michl, Vrážel 1. Nedělní partie - Nechvátal, Popelář, Novák
2. CARMIK Třešť - Kovář L., Kovář M., Herkner 2. Fenca Team - Fencík J. st., Fencík J. ml., Burda
3. Česká pošta - Kalina, Maule, Patočka 3. Dolní Němčice - Pokorný, Zoder, Krejčí
4. Tři promile Hříšice 4. Strachoňovice
5. VRKOVA 5. Řásná
6. Tenisti 6. No Stress
7. Kmeti Hříšice 7. Třeštíci
8. Modrá ústřice 8. Masoko
9. VKV

Dětský vánoční turnaj15.12. 2018

Výsledky

Starší žactvo Mladší žactvo
1. Klára Peštálová1. Jan Matýsek
2. Vincent Rudolf 2. Jolana Neumanová
3. Michael Bambula 3. Matyáš Novotný

© PK 2002-2017