Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2019-2020

Družstvo "A" - Divize Vysočina

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "A" 6 : 10 6 : 10
Slavoj Polná "A" 8 : 10 1 : 10
TJ CHS Chotěboř "A" 10 : 7 5 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "A" 3 : 10 9 : 9
HB Ostrov Havlíčkův Brod "C" 5 : 10 3 : 10
TJ Chmelná "A" 8 : 10 10 : 8
TJ Sokol Jemnice "A" 10 : 6 7 : 10
SK Tenis Polesí "A" 9 : 9 10 : 5
SK Kamenice nad Lipou "A" 10 : 6 10 : 1
TJ Třebíč "A" 8 : 10 -
Stolní tenis Velké Meziříčí "A" 9 : 9 -

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 74 51 68,92 % 7.
Daniel Páral 69 41 59,42 % 18.
Tomáš Kocmánek 69 24 34,78 % 36.
Jiří Páral 63 14 22,22 % 44.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Spartak Pelhřimov "B" 10 : 1 10 : 3
TJ Sokol Kamenice "A" 10 : 4 3 : 10
Slavoj Polná "B" 4 : 10 3 : 10
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 10 : 5 10 : 2
TJ CHS Cotěboř "D" 10 : 7 10 : 3
TJ Žďár nad Sázavou "D" 10 : 8 9 : 9
TJ Sokol Rovečné "A" 10 : 7 10 : 6
SK Kamenice nad Lipou "B" 9 : 9 10 : 1
SKST Třešť "C" 10 : 6 10 : 3
Stolní tenis Velké Meziříčí "B" 10 : 7 -
TJ Žďár nad Sázavou "C" 7 : 10 -

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vít Šalanda 55 38 69,09 % 13.
Jaroslav Peštál 42 26 61,90 % 17.
Jan Macháč 67 41 61,19 % 18.
Tomáš Palán 59 36 61,02 % 19.
Jiří Neuman 16 5 31,25 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Kamenice nad Lipou "B" 8 : 10 10 : 5
TJ CHS Cotěboř "D" 10 : 3 8 : 10
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 10 : 6 0 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "C" 10 : 5 3 : 10
Stolní tenis Velké Meziříčí "B" 10 : 8 3 : 10
Slavoj Polná "B" 4 : 10 5 : 10
TJ Sokol Kamenice "A" 7 : 10 7 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "B" 6 : 10 4 : 10
SKST Třešť "B" 6 : 10 3 : 10
TJ Sokol Rovečné "A" 3 : 10 -
TJ Žďár nad Sázavou "D" 3 : 10 -

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Kocmánek 69 55 79,71 % 4.
Stanislav Sklenář 57 22 38,60 % 34.
Jiří Kratochvíl 62 19 30,65 % 42.
Miloslav Havel 57 10 17,54 % 46.

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Bedřichov 6 : 12 3 : 15
SK Telč "B" 5 : 13 8 : 10
SK Jihlava "C" 9 : 9 10 : 8
TJ Sokol Brtnice 7 : 11 3 : 15
TJ Sokol Puklice 7 : 11 12 : 6
TJ Zhoř 10 : 8 14 : 4
TJ Věžnice 8 : 10 10 : 8
Slavoj Polná "C" 12 : 6 -
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 14 : 4 13 : 5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Ladislav Nešpor 68 59 86,79 % 3.
Zdeněk Kozák 68 31 45,59 % 22.
Michal Kovář 66 19 28,79 % 32.
Vlastislav Kučera 46 12 26,09 % 34.
Jiří Neuman 12 9 75,00 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "E" 10 : 8 8 : 10
TJ Kozlov "B" 9 : 9 15 : 3
TJ Věžnice "B" 8 : 10 9 : 9
TJ Sokol Kamenice "C" 8 : 10 9 : 9
SK Bítovčice 11 : 7 14 : 4
TJ Sokol Batelov "B" 14 : 4 11 : 7

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jan Křivánek 43 31 72,09 % 4.
Jan Vyhlídal 44 22 50,00 % 14.
Vincent Rudolf 48 24 50,00 % 15.
Michael Bambula 40 17 42,5 % 17.

Tabulka soutěže:


Český pohár, krajské kolo

Výsledky:

soupeř 1. kolo
Slavoj Polná 1 : 9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 : 0
TJ Jiskra Humpolec 5 : 5
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 5 : 5
SK Horní Ves 6 : 4
SK Tenis Polesí 4 : 6

Tabulka soutěže


Dětský vánoční turnaj14.12. 2019

Výsledky

Přípravka Pokročilí
1. Vojtěch Havel1. Jolana Neumanová
2. Adam Kozák 2. Matěj Mareš
3. Kristýna Křikavová 3. Iveta Procházková

© PK 2002-2017