Domácí utkání

V následujících 14 dnech není plánované žádné domácí utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Výsledky sezóny 2021-2022

Družstvo "A" - Divize Vysočina

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
HB Ostrov Havlíčkův Brod "E" 10 : 7 8 : 10
TJ CHS Chotěboř "A" 8 : 10 6 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "A" 4 : 10 10 : 4
SK Telč "A" 10 : 2 10 : 8
TJ Žďár nad Sázavou "A" 10 : 0 wo 10 : 5
Stolní tenis Velké Meziříčí "A" 10 : 8 10 : 7
SK Jihlava "A" 1 : 10 6 : 10
Slavoj Polná "A" 1 : 10 0 : 10
TJ Sokol Jemnice "A" 10 : 6 10 : 3
SK Tenis Polesí "A" 10 : 6 10 : 5
TJ Chmelná "A" 9 : 9 10 : 8

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 72 53 73,61 % 9.
Tomáš Kocmánek 63 32 50,79 % 25.
Daniel Páral 56 25 44,64 % 33.
Jiří Páral 46 11 23,91 % 52.
Ladislav Nešpor 18 6 33,33 % -

Tabulka soutěže:



Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Kamenice "A" 10 : 4 10 : 6
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "A" 10 : 3 10 : 4
TJ Jiskra Humpolec "B" 8 : 10 5 : 10
TJ CHS Chotěboř "C"    7 : 10 10 : 8
TJ Žďár nad Sázavou "C" 7 : 10 10 : 5
TJ Nové Město na Moravě "A" 10 : 5 10 : 8
TJ Slavoj Pacov "A" 10 : 4 7 : 10
HB Ostrov Havlíčkův Brod "F" 9 : 9 3 : 10
TJ Třebíč "B" 10 : 3 10 : 2
TJ Sokol Moravské Budějovice "A" 7 : 10 10 : 5
TJ Chmelná "B" 10 : 3 10 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Tomáš Palán 68 54 79,41 % 6.
Jaroslav Peštál 53 31 58,49 % 17.
Jan Macháč 74 43 58,11 % 19.
Vít Šalanda 47 26 55,32 % 21.
Miloslav Havel 25 5 20,00 % 50.
Ladislav Nešpor 16 7 43,75 % -

Tabulka soutěže:



Družstvo "C" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Třebenice "A" 4 : 10 10 : 3
TJ Sokol Jemnice "B" 2 : 10 7 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "C" 9 : 9 5 : 10
SK Horní Ves "A" 10 : 6 10 : 6
TJ Žďár nad Sázavou "C" 0 : 10 7 : 10
TJ Sokol Rovečné "A" 1 : 10 4 : 10
TJ Sokol Přibyslav "A" 0 : 10 3 : 10
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 3 : 10 6 : 10
Stolní tenis Velké Meziříčí "B" 6 : 10 10 : 4
TJ Sokol Brtnice "A" - -

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Kocmánek 65 42 76,36 % 7.
Miloslav Havel 30 10 33,33 % 33.
Zdeněk Kozák 25 7 28,00 % 39.
Stanislav Sklenář 36 8 22,22 % 45.
Jiří Kratochvíl 52 10 19,23 % 47.
Jiří Neuman 13 5 38,46 % -

Tabulka soutěže:



Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "B" 6 : 12 13 : 5
SK Jihlava "B" 9 : 9 6 : 12
TJ Věžnice "A" 13 : 5 8 : 10
TJ Zhoř "A" 13 : 5 15 : 3
TJ Sokol Batelov "A" 13 : 5 12 : 6
TJ Sokol Bedřichov "A" 6 : 12 8 : 10
TJ Sokol Kamenice "B" 14 : 4 11 : 7
Slavoj Polná "C" 11 : 7 11 : 7
TJ Sokol Puklice "A" 11 : 7 18 : 0 wo

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Ladislav Nešpor 67 56 83,58 % 6.
Miloslav Havel 66 43 65,15 % 9.
Zdeněk Kozák 67 34 50,75 % 21.
Vlastislav Kučera 66 26 39,39 % 27.

Tabulka soutěže:



Družstvo "E" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Kozlov "A" 2 : 16 8 : 10
TJ Velký Beranov 1975, z.s. 17 : 1 18 : 0 wo
TJ Věžnice "B" 14 : 4 17 : 1
TJ Sokol Bedřichov "B" 13 : 5 9 : 9
SK Jihlava "C" 10 : 8 11 : 7
TJ Sokol Kamenice "C" 15 : 3 8 : 10
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 8 : 10 6 : 12
TJ Sokol Puklice "B" 7 : 11 7 : 11

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jakub Pittner 51 39 76,47 % 6.
Vlastislav Kučera 51 34 66,67 % 9.
Jan Křivánek 59 27 45,76 % 20.
Vincent Rudolf 50 18 36,00 % 24.

Tabulka soutěže:



Dětský vánoční turnaj18.12. 2021

Výsledky

Přípravka Pokročilí
1. Vojtěch Havel1. Karolína Svobodová
2. Lucie Nováková 2. Matěj Mareš
3. Jaroslav Mareš 3. Lenka Trojanová

Turnaj družstev rekreačních hráčů - 26. ročník2.4. 2022

Výsledky

1. Česká pošta - Kalina, Maule, Patočka 
2. Fenca Team - Fencík J. st., Fencík J. ml., Fencík V.  
3. VRKOVA - Kolros, Žahourek, Vrzáček  
4. Tenisti  
5. Řásná  
6. Nedělní partie  
7. Dolní Němčice  
8. Třeštíci  
9. Sežev-Reko  

Květnový turnaj dětí22.5. 2022

Výsledky

Přípravka Pokročilí
1. Radek Pustina1. Matěj Mareš
2. Erik Sebastián Kubů 2. Karolína Svobodová
3. Jaroslav Mareš 3. Lenka Trojanová
Město Třešť BDO CORA hos