Domácí utkání

Krajský přebor I. - "B"

15.10. v 8:30 - TJ Lukov "A"

Krajský přebor III. - "C"

15.10. v 11:30 - Sp. Pelhřimov "C"
15.10. v 17:30 - SK Horní Ves "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2021-2022

Družstvo "A" - Divize Vysočina

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
HB Ostrov Havlíčkův Brod "E" 10 : 7 8 : 10
TJ CHS Chotěboř "A" 8 : 10 6 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "A" 4 : 10 10 : 4
SK Telč "A" 10 : 2 10 : 8
TJ Žďár nad Sázavou "A" 10 : 0 wo 10 : 5
Stolní tenis Velké Meziříčí "A" 10 : 8 10 : 7
SK Jihlava "A" 1 : 10 6 : 10
Slavoj Polná "A" 1 : 10 0 : 10
TJ Sokol Jemnice "A" 10 : 6 10 : 3
SK Tenis Polesí "A" 10 : 6 10 : 5
TJ Chmelná "A" 9 : 9 10 : 8

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 72 53 73,61 % 9.
Tomáš Kocmánek 63 32 50,79 % 25.
Daniel Páral 56 25 44,64 % 33.
Jiří Páral 46 11 23,91 % 52.
Ladislav Nešpor 18 6 33,33 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Kamenice "A" 10 : 4 10 : 6
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "A" 10 : 3 10 : 4
TJ Jiskra Humpolec "B" 8 : 10 5 : 10
TJ CHS Chotěboř "C"    7 : 10 10 : 8
TJ Žďár nad Sázavou "C" 7 : 10 10 : 5
TJ Nové Město na Moravě "A" 10 : 5 10 : 8
TJ Slavoj Pacov "A" 10 : 4 7 : 10
HB Ostrov Havlíčkův Brod "F" 9 : 9 3 : 10
TJ Třebíč "B" 10 : 3 10 : 2
TJ Sokol Moravské Budějovice "A" 7 : 10 10 : 5
TJ Chmelná "B" 10 : 3 10 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Tomáš Palán 68 54 79,41 % 6.
Jaroslav Peštál 53 31 58,49 % 17.
Jan Macháč 74 43 58,11 % 19.
Vít Šalanda 47 26 55,32 % 21.
Miloslav Havel 25 5 20,00 % 50.
Ladislav Nešpor 16 7 43,75 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Třebenice "A" 4 : 10 10 : 3
TJ Sokol Jemnice "B" 2 : 10 7 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "C" 9 : 9 5 : 10
SK Horní Ves "A" 10 : 6 10 : 6
TJ Žďár nad Sázavou "C" 0 : 10 7 : 10
TJ Sokol Rovečné "A" 1 : 10 4 : 10
TJ Sokol Přibyslav "A" 0 : 10 3 : 10
TJ SB Světlá nad Sázavou "B" 3 : 10 6 : 10
Stolní tenis Velké Meziříčí "B" 6 : 10 10 : 4
TJ Sokol Brtnice "A" - -

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Kocmánek 65 42 76,36 % 7.
Miloslav Havel 30 10 33,33 % 33.
Zdeněk Kozák 25 7 28,00 % 39.
Stanislav Sklenář 36 8 22,22 % 45.
Jiří Kratochvíl 52 10 19,23 % 47.
Jiří Neuman 13 5 38,46 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "B" 6 : 12 13 : 5
SK Jihlava "B" 9 : 9 6 : 12
TJ Věžnice "A" 13 : 5 8 : 10
TJ Zhoř "A" 13 : 5 15 : 3
TJ Sokol Batelov "A" 13 : 5 12 : 6
TJ Sokol Bedřichov "A" 6 : 12 8 : 10
TJ Sokol Kamenice "B" 14 : 4 11 : 7
Slavoj Polná "C" 11 : 7 11 : 7
TJ Sokol Puklice "A" 11 : 7 18 : 0 wo

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Ladislav Nešpor 67 56 83,58 % 6.
Miloslav Havel 66 43 65,15 % 9.
Zdeněk Kozák 67 34 50,75 % 21.
Vlastislav Kučera 66 26 39,39 % 27.

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Kozlov "A" 2 : 16 8 : 10
TJ Velký Beranov 1975, z.s. 17 : 1 18 : 0 wo
TJ Věžnice "B" 14 : 4 17 : 1
TJ Sokol Bedřichov "B" 13 : 5 9 : 9
SK Jihlava "C" 10 : 8 11 : 7
TJ Sokol Kamenice "C" 15 : 3 8 : 10
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 8 : 10 6 : 12
TJ Sokol Puklice "B" 7 : 11 7 : 11

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jakub Pittner 51 39 76,47 % 6.
Vlastislav Kučera 51 34 66,67 % 9.
Jan Křivánek 59 27 45,76 % 20.
Vincent Rudolf 50 18 36,00 % 24.

Tabulka soutěže:


Dětský vánoční turnaj18.12. 2021

Výsledky

Přípravka Pokročilí
1. Vojtěch Havel1. Karolína Svobodová
2. Lucie Nováková 2. Matěj Mareš
3. Jaroslav Mareš 3. Lenka Trojanová

Turnaj družstev rekreačních hráčů - 26. ročník2.4. 2022

Výsledky

1. Česká pošta - Kalina, Maule, Patočka 
2. Fenca Team - Fencík J. st., Fencík J. ml., Fencík V.  
3. VRKOVA - Kolros, Žahourek, Vrzáček  
4. Tenisti  
5. Řásná  
6. Nedělní partie  
7. Dolní Němčice  
8. Třeštíci  
9. Sežev-Reko  

Květnový turnaj dětí22.5. 2022

Výsledky

Přípravka Pokročilí
1. Radek Pustina1. Matěj Mareš
2. Erik Sebastián Kubů 2. Karolína Svobodová
3. Jaroslav Mareš 3. Lenka Trojanová

© PK 2002-2017