Domácí utkání

Žádné plánované utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2022-2023

Družstvo "A" - Divize Vysočina

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Žďár nad Sázavou "A" 7 : 10 1 : 10
Stolní tenis Velké Meziříčí "A" 6 : 10 9 : 9
TJ Sokol Jemnice "A" 10 : 3 10 : 7
SK Tenis Polesí "A" 10 : 8 10 : 5
TJ Jiskra Humpolec "A" 10 : 3 9 : 9
HB Ostrov Havlíčkův Brod "E" 9 : 9 2 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "B" 10 : 2 10 : 0 wo
TJ Chmelná "A" 10 : 6 10 : 2
Slavoj Polná "A" 2 : 10 3 : 10
TJ CHS Chotěboř "A" 6 : 10 6 : 10
SK Jihlava "A" 10 : 4 5 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 74 51 68,92 % 11.
Tomáš Kocmánek 68 36 52,94 % 25.
Tomáš Palán 67 33 49,25 % 26.
Daniel Páral 44 17 38,64 % 35.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Slavoj Polná "B" 6 : 10 6 : 10
TJ CHS Chotěboř "B" 0 : 10 2 : 10
TJ Lukov "A" 2 : 10 2 : 10
TJ Jiskra Humpolec "B" 6 : 10 0 : 10
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou "A" 3 : 10 4 : 10
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "A" 10 : 5 5 : 10
SK Nové Dvory "A" 7 : 10 4 : 10
TJ Třebíč "A" 5 : 10 3 : 10
SK Sokol Lhotky "A" 0 : 10 10 : 6
SK Telč "A" 8 : 10 3 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jan Macháč 50 23 46,00 % 28.
Vít Šalanda 51 20 39,22 % 35.
Jaroslav Peštál 33 11 33,33 % 42.
Jiří Páral 36 9 25,00 % 43.
Jiří Neuman 29 5 17,24% 47.

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Sokol Rovečné "A" 0 : 10 6 : 10
TJ Spartak Pelhřimov "C" 9 : 9 7 : 10
SK Horní Ves "A" 10 : 4 10 : 6
TJ Jiskra Humpolec "C" 3 : 10 10 : 5
TJ Sokol Ledeč n. Sázavou "A" 2 : 10 6 : 10
Sokol Dukovany "A" 7 : 10 3 : 10
TJ Sokol Jemnice "B" 4 : 10 4 : 10
TJ Věžnice "A" 10 : 4 10 : 5
TJ Třebíč "B" 7 : 10 9 : 9
Sportovní klub Jihlava "B" 4 : 10 2 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Ladislav Nešpor 48 35 66,67 % 15.
Jaroslav Kocmánek 59 35 59,32 % 20.
Miloslav Havel 61 26 42,62 % 32.
Jiří Kratochvíl 48 5 10,42 % 47.

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "C" 6 : 12 7 : 11
SK Telč "B" 5 : 13 9 : 9
Slavoj Polná "C" 5 : 13 4 : 14
TJ Kozlov "A" 13 : 5 11 : 7
TJ Zhoř "A" 13 : 5 15 : 3
TJ Sokol Bedřichov "A" 6 : 12 6 : 12
TJ Sokol Kamenice "B" 5 : 13 3 : 15
TJ Sokol Batelov "A" 11 : 7 15 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Kratochvíl 62 35 56,45 % 18.
Zdeněk Kozák 63 32 50,79 % 22.
Stanislav Sklenář 40 20 50,00 % 23.
Jakub Pittner 36 14 38,89 % 26.
Jan Křivánek 28 8 28,57 % -
Pavel Kovář 19 5 26,32 % -

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Kozlov "B" 13 : 5 10 : 8
SK Jihlava "D" 5 : 13 2 : 16
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 7 : 11 1 : 17
TJ Sokol Batelov "B" 10 : 8 8 : 10
TJ Sokol Bedřichov "B" 10 : 8 9 : 9
TJ Sokol Kamenice "C" 9 : 9 10 : 8
TJ Věžnice "B" 15 : 3 12 : 6

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vlastislav Kučera 55 35 63,64 % 10.
Jan Křivánek 56 33 58,93 % 13.
Jakub Pittner 48 28 58,33 % 15.
Vincent Rudolf 36 5 13,89 % 27.
Matěj Mareš 24 4 16,67 % -

Tabulka soutěže:


Dětský vánoční turnaj20.12. 2022

Výsledky:

Přípravka Pokročilí
1. Štěpán Pešta1. Matěj Mareš
2. Erik Sebastián Kubů 2. Jan Chalupský
3. Adam Kozák 3. Vojtěch Havel

Turnaj družstev rekreačních hráčů - 27. ročník1.4. 2023

Výsledky:

Divize "A":
1. Restaurace u Kapra - Caha, Dvořák, Hochman 4. Ježci
2. Fenca Team - Fencík J. st., Fencík J. ml., Fencík V. 5. Garáž Telč
3. VRKOVA - Vrzáček, Kolros, Žahourek 6. Nováci
4. Tenisti 7. Třeštíci
5. Česká pošta 8. Sežev Reko
6. Studená 9. Pingcehláci
Divize "B": 10. No Stress
1. Nedělní Partie - Nechvátal, Popelář, Trojan 11. Telečkov
2. Řásná - Procházka, Švantner, Dušek 12. BK Play
3. Dolní Němčice - Pokorný, Zoder, Krejčí

© PK 2002-2017