Domácí utkání

Krajský přebor III. - "C"

14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné
14.11. v 10:00 - Sokol Rovečné

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 1999-2000

Družstvo "A" - oblastní přebor druhé třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
Žďas Žďár nad Sázavou 0 : 18 9 : 9
Sokol Znojmo 8 : 10 8 : 10
Sokol Moravské Budějovice "B" 8 : 10 5 : 13
SK Jihlava "B" 12 : 6 6 : 12
Sokol Bedřichov 10 : 8 6 : 12
Solex Žďár nad Sázavou "B" 10 : 8 9 : 9
Solex Žďár nad Sázavou "A" 11 : 7 6 : 12
Sokol Moravské Budějovice "A" 6 : 12 10 : 8
Sokol Rouchovany 13 : 5 17 : 1
Třebíč "B" 4 : 14 7 : 11
Třebíč "A" 6 : 12 8 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Petr Kozák 88 58 65,91%
Stanislav Janák 60 38 58,33%
Stanislav Sklenář 76 37 48,68%
Rudolf Obořil 80 26 32,50%

Tabulka soutěže:

1. Žďas Žďár nad Sázavou 22 16 4 2 268 : 128 58
2. Sokol Znojmo 22 13 3 6 223 : 173 51
3. Třebíč "B" 22 9 6 7 213 : 183 46
4. Sokol Moravské Budějovice "B" 22 10 4 8 218 : 178 46
5. Sokol Moravské Budějovice "A" 22 9 5 8 210 : 186 45
6. Sokol Bedřichov 22 9 5 8 200 : 196 45
7. Solex Žďár nad Sázavou "A" 22 10 3 9 211 : 185 45
8. Třebíč "A" 22 8 6 8 193 : 203 44
9. Solex Žďár nad Sázavou "B" 22 7 7 8 190 : 206 43
10. SK Jihlava "B" 22 8 4 10 211 : 185 42
11. SK ST INTEA Třešť 22 7 2 13 179 : 217 38
12. Sokol Rouchovany 22 1 1 18 60 : 336 23

Družstvo "B" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "B" 14 : 4 7 : 11
Slavoj Polná "B" 14 : 4 17 : 1
SK Jihlava "D" 7 : 11 8 : 10
SK Telč 10 : 8 9 : 9
SKP STON Jihlava 11 : 7 9 : 9
Slavoj Polná 8 : 10 5 : 13
SK Jihlava "C" 15 : 3 9 : 9
Sokol Puklice 9 : 9 7 : 11
Sokol Brtnice 16 : 2 16 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Václav Jeřábek 64 49 76,56%
Jiří Kratochvíl 72 44 61,11%
Stanislav Hošek 68 38 55,88%
Jiří Páral 72 35 48,61%

Tabulka soutěže:

1. SK Jihlava "D" 18 15 0 3 203 : 121 48
2. SK Telč 18 12 3 3 188 : 136 45
3. Slavoj Polná 18 12 2 4 207 : 117 44
4. Sokol Puklice 18 10 5 3 195 : 129 43
5. SK ST INTEA Třešť "B" 18 8 4 6 191 : 133 38
6. SK Jihlava "C" 18 9 1 8 161 : 163 37
7. Sokol Bedřichov "B" 18 7 2 9 157 : 167 34
8. SKP STON Jihlava 18 4 3 11 142 : 182 29
9. Slavoj Polná "B" 18 2 0 16 91 : 233 22
10. Sokol Brtnice 18 1 0 17 85 : 239 20

Družstvo "C" - okresní přebor druhé třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Brtnice "B" 10 : 8 12 : 6
SKP STON Jihlava "B" 13 : 5 12 : 6
Sokol Bedřichov "C" 12 : 6 14 : 4
Sokol Bedřichov "D" 13 : 5 8 : 10
SK Jihlava "E" 8 : 10 12 : 6
SK Jihlava "G" 15 : 3 9 : 9
SK Telč "B" 7 : 11 9 : 9
Sokol Puklice "B" 13 : 5 6 : 12
SK Jihlava "F" 9 : 9 9 : 9

Úspešnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Vladimír Štorek 72 63 87,50%
Josef Forst 60 39 65,00%
Jürgen Ruprecht 31 17 54,84%
Zdeněk Kozák 68 31 45,59%
Vladimír Křivánek 36 12 33,33%

Tabulka soutěže

1. SK Telč "B" 18 16 1 1 213 : 111 51
2. SK Jihlava "F" 18 14 3 1 207 : 117 49
3. SK ST INTEA Třešť "C" 18 10 4 4 190 : 134 42
4. SK Jihlava "G" 18 10 1 7 173 : 151 39
5. Sokol Puklice "B" 18 10 1 7 169 : 155 39
6. SK Jihlava "E" 18 5 4 9 147 : 177 32
7. SKP STON Jihlava "B" 18 4 3 11 136 : 188 29
8. Sokol Brtnice "B" 18 4 2 12 141 : 183 28
9. Sokol Bedřichov "D" 18 3 2 13 126 : 198 26
10. Sokol Bedřichov "C" 18 3 1 14 118 : 206 25

Družstvo "D" - okresní přebor čtvrté třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Věžnice "B" 18 : 0 17 : 1
Sokol Bedřichov "F" 15 : 3 15 : 3
TJ Kozlov "B" 7 : 11 4 : 14
SK Jihlava "I" 4 : 14 5 : 13
Sokol Brtnice "D" 8 : 10 8 : 10
TJ Věžnice 14 : 4 5 : 13
Sokol Puklice "C" 1 : 17 3 : 15
SK Jihlava "H" 2 : 16 1 : 17
Sokol Brtnice "C" 4 : 14 9 : 9
K.K. Panská Lhota "B" 8 : 10 14 : 4
SKST Intea Třešť "E" 8 : 10 15 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Václav Jeřábek ml. 84 56 66,67%
Vít Křivánek 80 39 48,75%
Miloš Havel 60 20 33,33%
Jiří Pavlíček 24 8 33,33%
Lukáš Bros 76 22 28,95%

Tabulka soutěže:

1. SK Jihlava "H" 22 21 0 1 334 : 62 64
2. Sokol Puklice "C" 22 21 0 1 319 : 77 64
3. SK Jihlava "I" 22 14 1 7 252 : 144 51
4. TJ Kozlov "B" 22 14 1 7 228 : 168 51
5. Sokol Brtnice "C" 22 13 2 7 226 : 170 50
6. TJ Věžnice 22 13 0 9 221 : 175 48
7. K.K. Panská Lhota "B" 22 8 2 12 184 : 212 40
8. SKST Intea Třešť "E" 22 7 1 14 149 : 247 37
9. SKST Intea Třešť "D" 22 6 1 15 175 : 221 35
10. Sokol Brtnice "D" 22 5 1 16 124 : 272 33
11. Sokol Bedřichov "F" 22 4 0 18 102 : 294 30
12. TJ Věžnice "B" 22 1 1 20 62 : 334 25

Družstvo "E" - okresní přebor čtvrté třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Věžnice 4 : 14 3 : 15
TJ Věžnice "B" 17 : 1 13 : 5
Sokol Puklice "C" 2 : 16 0 : 18
Sokol Bedřichov "F" 14 : 4 7 : 11
SK Jihlava "H" 0 : 18 2 : 16
TJ Kozlov "B" 3 : 15 5 : 13
Sokol Brtnice "C" 1 : 17 8 : 10
SK Jihlava "I" 9 : 9 3 : 15
K.K. Panská Lhota "B" 14 : 4 11 : 7
Sokol Brtnice "D" 8 : 10 12 : 6
SKST Intea Třešť "D" 10 : 8 3 : 15

Úspěšnost hráček:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Pavla Růžičková 88 53 60,23%
Michaela Křížová 40 16 40,00%
Tereza Štorková 68 19 27,94%
Dagmar Hošková 48 13 27,08%
Ivana Janáková 60 7 11,67%

Tabulka soutěže:

1. SK Jihlava "H" 22 21 0 1 334 : 62 64
2. Sokol Puklice "C" 22 21 0 1 319 : 77 64
3. SK Jihlava "I" 22 14 1 7 252 : 144 51
4. TJ Kozlov "B" 22 14 1 7 228 : 168 51
5. Sokol Brtnice "C" 22 13 2 7 226 : 170 50
6. TJ Věžnice 22 13 0 9 221 : 175 48
7. K.K. Panská Lhota "B" 22 8 2 12 184 : 212 40
8. SKST Intea Třešť "E" 22 7 1 14 149 : 247 37
9. SKST Intea Třešť "D" 22 6 1 15 175 : 221 35
10. Sokol Brtnice "D" 22 5 1 16 124 : 272 33
11. Sokol Bedřichov "F" 22 4 0 18 102 : 294 30
12. TJ Věžnice "B" 22 1 1 20 62 : 334 25

Velikonoční turnaj mládeže

Výsledky dvouher: Výsledky čtyřher:
1. Václav Jeřábek 1. Vít Křivánek - Václav Jeřábek
2. Pavla Růžičková 2. Pavla Růžičková - Tereza Štorková
3. Vít Křivánek 3. Libor Pěnička - František Příhoda
4. Lukáš Bros 4. Dagmar Hošková - Miloš Havel
5. Miloš Havel 5. Lukáš Bros - Martin Šlapal
6. Libor Pěnička 6. Iva Janáková - Pavel Zamazal

Turnaj družstev - 6. ročník - jaro

Výsledky divize "A" Výsledky divize "B"
1. Intea Třešť - Kodym, Kopuletý, Kantor, Kučera 1. Antikov Třešť
2. Textil Hezinová Třešť - Hezina, Hochman, Kusáková 2. Mysliboř "B"
3. Mysliboř "A" - Prokop, Přibyl, Kocourek 3. Fit centrum DP Třešť
4. Kolej Jarov 4. Svatobor Sušice
5. Katolický dům Dačice "A" 5. Strachoňovice
6. Maso Kryzan Slavonice 6. ST Zvolenovice
7. FC Kovo Peč 7. Vysočina Hodice
8. Česká pošta Třešť 8. Katolický dům Dačice "B"

Turnaj GP mladšího žactva

Výsledky hlavní soutěže:
1. Pavla Růžičková - SKST Intea Třešť 7. Petr Křenek - TJ Třebíč
2. Jakub Švec - SK Telč 8. Pavel Dvořák - TJ Třebíč
3. Michal Plánka - SK Jihlava
4. Lukáš Bros - SKST Intea Třešť Výsledky útěchy:
5. Michal Kovačik - Slavoj Polná 1. Tomáš Křehlík - TJ Třebíč
6. Vít Křivánek - SKST Intea Třešť 2. Jan Pavlíček - SK Telč

Vánoční turnaj mládeže

Výsledky dvouher: Výsledky čtyřher:
1. Pavla Růžičková 1. Vít Křivánek - Václav Jeřábek
2. Jan Hošek 2. Jan Hošek - Miloš Havel
3. Václav Jeřábek 3. Pavla Růžičková - Tereza Štorková
4. Libor Pěnička 4. Libor Pěnička - Martin Mrázek
5. Michaela Křížová 5. Pavel Zamazal - Vlastimil Hron
6. Vít Křivánek 6. Tomáš Pěnička - Přemysl Bohůnek

Turnaj družstev - 6. ročník - podzim

Výsledky divize "A" Výsledky divize "B"
1. Jednota S.D. v Třešti - Dvořák, Mikeš, Kříž, Karásek 1. FC Kovo Peč
2. Textil Hezinová Třešť - Hezina, Kantor, Kusáková, Burda 2. Mysliboř "A"
3. Intea Třešť - Kopuletý, Kodym, Sklenář, Šenigl 3. Česká pošta Třešť
4. Katolický dům Dačice "A" 4. Fit centrum DP Třešť
5. Kolej Jarov 5. DDM Třešť
6. Kameníci Hodice 6. Strachoňovice
7. Mysliboř "B" 7. Katolický dům Dačice "B"
  8. Boršovští tygři
  9. JosPo Třešť

Memoriál F. Štefana - 29. ročník

Dvouhra bez omezení: Dvouhra nad 40 let:
1. Libor Forman - Sokol M. Budějovice 1. Jaroslav Kocmánek – SK Jihlava
2. Miroslav Ondrovčák - Sokol Znojmo 2. František Živný – Sokol M. Budějovice
3. Petr Uhlíř - Třebíč 3. Stanislav Sklenář – SKST Intea Třešť
4. Jiří Sebroň - Sokol Bedřichov 4. Zdeněk Zdražil – SK Jihlava
Dvouhra do okresního přeboru: Čtyřhra bez omezení:
1. Martin Vomela - Třebíč 1. Zdeněk Zdražil – Pavel Starka
2. Rudolf Šmíd - Sokol Puklice 2. Tomáš Mastný – Vladan Brom
3. Martin Král - Sokol Bedřichov 3. Petr Uhlíř – Martin Vomela
4. Marek Wiederlechner – S. Bedřichov 4. Miroslav Ondrovčák – Jiří Kos

© PK 2002-2017