Domácí utkání

Žádné plánované utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Aktuálně

Bronzová medaile družstva děvčat05.05.2019

Na Krajských přeborech družstev staršího žactva vybojovalo naše dívčí družstvo třetí místo. Děvčata: Karolína Svobodová, Lenka Trojanová a Denisa Lašanová, vyhrály dvě ze svých čtyř utkání a třetím místem napodobily rok staré umístění chlapců ze stejné soutěže. Gratulujeme! více...

Krajské přebory staršího žactva15.04.2019

Na krajských přeborech kategorie staršího žactva jsme měli čtyřnásobné zastoupení a to v podobě dvou dívek a dvou chlapců.
Z dívek byla o kousek úspěšnější Karolína Svobodová, která skončila těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Druhá naše zástupkyně, Lenka Trojanová, vybojovala umístění hned za ní, tedy skončila pátá.
Mezi chlapci oba naši mladí hráči, Jan Vyhlídal a Tomáš Palán, postoupili ze základních skupin do finálové šestnáctky. Zde Tomáš nenašel přemožitele a celý přebor ovládl. Honza nakonec, po dvou prohrách a dvou výhrách, obsadil konečné třinácté místo. Společně pak oba došli i do semifinále čtyřhry.

Amatér Cup 2019 - 25. ročník01.04.2019

V sobotu 30. března v městské sportovní hale proběhl 25. ročník turnaje družstev rekreačních hráčů. Turnaje se zúčastnilo sedmnáct tříčlenných družstev rozdělených do dvou divizí. Divizi "A" ovládl staronový účastník, družstvo ST Skalka, které z pomyslného trůnu sesadilo vítěze posledních tří ročníků - družstvo CARMIK. V "béčku" nejvyšší stupeň vybojovala Nedělní partie, která si tak po roce zajistila postup zpět do divize "A".
Všichni hráči a hráčky se tentokrát museli vypořádat se stíženými podmínkami vlivem svítícího slunce a s přibývajícím časem i "houstnoucím" vzduchem z litých stolně tenisových bojů. Bohužel s chybějícím zastíněním a nemožností téměř větrat nic nesvedeme. více...

Konec krajských dlouhodobých soutěží29.03.2019

Krajské dlouhodobé soutěže dospěly ke svému závěru. V divizi se "áčko" snažilo získat další body na domácích stolech s SK Jihlava a Slavojem Polná, bohužel obě tříhodinová utkání skončila těsnou prohrou 8 : 10. Díky výsledkům ostatních utkání se vyrovnal střed tabulky a hned pět týmů je v rozmezí dvou bodů. Výsledkem je naše konečné deváté místo bez sestupových starostí. více...

Předposlední dvojkolo krajských soutěžích11.03.2019

Uplynulou sobotu naše družstva odehrála předposlední dvojkolo krajských soutěží. Dvě velmi vyrovnaná utkání, naštěstí se šťastným koncem, sehrálo "ačko" v divizi. Nejdříve si poradilo se Spartakem Pelhřimov a poté i s SK Tenis Polesí shodně 10 : 8. Tato dvě vítězství, vůbec první v druhé polovině soutěže, by měly být dostatečnou pojistkou pro odvrácení sestupových starostí.
Družstva "B" a "C" sehrála shodně jen po jednom utkání, jelikož svůj vzájemný duel mají předehraný již před začátkem soutěží. Béčko bohužel nestačilo na svého souseda v tabulce, podlehlo Spartaku Pelhřimov "B" vysoko 3 : 10 a v posledních utkáních tak bude bojovat jen o udržení 5. místa. Družstvo "C" na domácích stolech jasně přehrálo poslední tým tabulky Sokol Brtnice 10 : 2 a učinilo tak další důležitý krok k záchraně.

« | 17 8 9 10 11 12 1346 | »

© PK 2002-2017