Domácí utkání

Divize Vysočina - "A"

10.12. ve 14:00 - SK Jihlava "A"

Krajský přebor I. - "B"

10.12. v 10:00 - SK Telč "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Aktuálně

Konec krajských dlouhodobých soutěží29.03.2019

Krajské dlouhodobé soutěže dospěly ke svému závěru. V divizi se "áčko" snažilo získat další body na domácích stolech s SK Jihlava a Slavojem Polná, bohužel obě tříhodinová utkání skončila těsnou prohrou 8 : 10. Díky výsledkům ostatních utkání se vyrovnal střed tabulky a hned pět týmů je v rozmezí dvou bodů. Výsledkem je naše konečné deváté místo bez sestupových starostí. více...

Předposlední dvojkolo krajských soutěžích11.03.2019

Uplynulou sobotu naše družstva odehrála předposlední dvojkolo krajských soutěží. Dvě velmi vyrovnaná utkání, naštěstí se šťastným koncem, sehrálo "ačko" v divizi. Nejdříve si poradilo se Spartakem Pelhřimov a poté i s SK Tenis Polesí shodně 10 : 8. Tato dvě vítězství, vůbec první v druhé polovině soutěže, by měly být dostatečnou pojistkou pro odvrácení sestupových starostí.
Družstva "B" a "C" sehrála shodně jen po jednom utkání, jelikož svůj vzájemný duel mají předehraný již před začátkem soutěží. Béčko bohužel nestačilo na svého souseda v tabulce, podlehlo Spartaku Pelhřimov "B" vysoko 3 : 10 a v posledních utkáních tak bude bojovat jen o udržení 5. místa. Družstvo "C" na domácích stolech jasně přehrálo poslední tým tabulky Sokol Brtnice 10 : 2 a učinilo tak další důležitý krok k záchraně.

Amatér Cup02.03.2019

V sobotu 30. března 2019 pořádáme další ročník oblíbeného turnaje družstev pro rekreační hráče. Pro případné zájemce jsou všechny potřebné informace uvedeny v pozvánce. Neváhejte a přijďte si zahrát!

Bramborová medaile z bodovacího turnaje25.02.2019

Na krajském bodovacím turnaji mladšího žactva v Lukách n. Jihlavou jsme měli trojnásobné zastoupení v kategorii dívek. Nejvíce se dařilo Denise Lašanové, které obsadila pěkné čtvrté místo. Hned o stupínek za ní, tedy na pátém místě, skončila Karolína Svobodová. Lenka Trojanová nakonec obsadila osmé místo.

Turnaj nejmladšího žactva18.02.2019

Dvojice našich dívek, Jolana Neumanová a Iveta Procházková, se zúčastnila bodovacího turnaje nejmladšího žactva v Jihlavě. Po základních skupinách děvčata bojovala v soutěži útěchy a nakonec došlo i na jejich vzájemný souboj, ve kterém byla úspěšnější Jolana. Celkově obsadila v soutěži dvouher Jolana 14. a Iveta 15. místo. Společně si zahrály také čtyřhru, ale bohužel hned v prvním zápase se utkaly s pozdějšími vítězi.

« | 17 8 9 10 11 12 1345 | »

© PK 2002-2017