Domácí utkání

Žádné plánované utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Aktuálně

Poslední utkání v Českém poháru08.10.2019

V posledních utkáních v krajském kole Českého poháru jsme opět zajížděli na stoly soupeřů. V prvním utkání jsme zvítězili 6:4 v Horní Vsi (body: Macháč 3, Kratochvíl 2, Neuman 1), ale bohužel poté stejným výsledkem, tedy 4:6, prohráli v Polesí (body: Macháč 2, Kratochvíl a Neuman 1).
V konečné tabulce nám patří čtvrté místo s vyrovnanou bilancí dvou výher, dvou remíz a dvou proher.

Béčko opanovalo derby a remízy v Českém poháru21.09.2019

Obě vzájemná utkání mezi družstvy "B" a "C" skončila vítězstvím "béčka". První utkání poměrem 10 : 6, body "B": Šalanda 3, Palán, Macháč a Peštál 2, čtyřhra, body "C": J. Kocmánek 3, Havel 2, Sklenář a Kratochvíl 0, čtyřhra. Ve druhém utkání, i přes vyrovnané jednotlivé zápasy, byl výsledek ještě výraznější, a to 10 : 3, body "B": Palán 3, Šalanda a Macháč 2, Peštál 1, čtyřhry, body "C": J. Kocmánek a Sklenář 1, Havel a Kratochvíl 0 (1x WO).
V dalších utkáních v krajském kole Českého poháru proti Jiskře Humpolec a SB Světlá nad Sázavou jsme vybojovali shodně nerozhodný výsledek 5 : 5, body proti Humpolci: P. Kozák 3, Macháč a T. Kocmánek 1, body proti Světlé: P. Kozák 3, Macháč 2, T. Kocmánek 0.

Blíží se začátek nové sezóny07.09.2019

Do nové sezóny vstoupíme, podobně jako v minulých letech, utkáními krajského kola Českého poháru. Již v sobotu 14.9. sehrajeme jediná dvě domácí utkání v této soutěži. Následovat bude dvojnásobná předehrávka v podobě derby mezi družstvy "B" a "C", ve středu 18.9. a pátek 20.9.. V samotném závěru září, 28.9., se rozběhnou i všechny krajské dlouhodobé soutěže, z našich družstev se doma představí jen "béčko". Velice nepříznivý los má na úvod soutěže družstvo "A" a jeho první domácí utkání je na pořadu až 9.11.!

Květnový turnaj dětí13.05.2019

Téměř na samotný závěr sezóny mladých stolních tenistů se za podpory města uskutečnil další z řady turnajů určených pro všechny děti z Třeště a okolí. Každý z účastníků odehrál během dopoledne devět zápasů a výsledky byly vyhodnoceny zvlášť v dívčí a chlapecké kategorii. Mezi dívkami byla nejúspěšnější Karolína Svobodová a mezi chlapci potom Martin Barták. Na závěr byly vítězům předány poháry, medaile a diplomy a všechny děti byly za svoji bojovnost odměněny drobnými věcnými cenami a sladkostmi. více...

Trojnásobná účast na turnaji TOP10 a 611.05.2019

Na posledním turnaji určeném pro deset nejlepších chlapců a šest nejlepších dívek sezóny kategorie staršího žactva jsme měli trojnásobné zastoupení. V kategorii chlapců Tomášem Palánem a mezi dívkami Karolínou Svobodovou a Lenkou Trojanovou.
Tomáš vstupoval do turnaje jako jeden z favoritů, tuto roli bezezbytku naplnil a celý turnaj ovládl. Tím také jen potvrdil celkové vítězství v Poháru Vysočiny této věkové kategorie. Obě naše děvčata skončila těsně pod stupni vítězů, Karolína na čtvrtém a Lenka na pátém místě. více...

« | 16 7 8 9 10 11 1246 | »

© PK 2002-2017